Skúsenosti s lepením LifeWave náplastí:

Skúsenosť - PARKINSON

 

Chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenosti s náplastí Gluthathione. Zhruba před 3 lety mi diagnostikovali Parkinsona. Bylo to pro mě těžké Trápil mě silný třes pravé ruky a bolesti. Byla jsem zoufalá, ale nevzdávala to. Začala jsem hledat na internetu, jestli je nějaká alternativní léčba. Zaslechla jsem něco o Gluthathione. Tak proč to nezkusit. Byl v tabletách, tak bylo třeba velkých dávek a i tak toho nebylo dost. Ale potom jsem objevila náplasti. A vše se změnilo, samozřejmě k lepšímu. Třes ustoupil, bolesti nebyly tak intenzivní. Byla jsem překvapena stejně jak i má lékařka. Já jsem spokojená, že tyto náplasti existují a opravdu pomáhají. Už si to bez nich nedokážu představit.

- Pekala

 

Skúsenosť - Tinitus - zvonenie v ušiach

 

od: Jutta Walter

Mám už roky tinitus na oboch stranách. Včera to bolo veľmi zlé. Potom som nalepila Energy na Galle 2 podľa protokolu Davida schmidta. Súčasne som nalepila náplasť Glutathione na KG 4. a večer náplasť Alavida na 3. oko a Carnosine na Di 4.
Dnes ráno je tinitus o 70 - 80 % lepší. Som veľmi rada a vďačná za náplaste. Obzvlášť účinku náplaste Alavida. Srdečné poďakovanie Davidovi Schmidtovi.
Chcete vedieť ako lepiť? kontaktujte nás.

 

Skúsenosť - cysta na krčku maternice

 

od: Dr. Königswieser

Mladá žena s nálezom cysty na krčku maternice pred doporučeným chirurgickým zákrokom zvolila alternatívu - lepenie nontransdermálnych LifeWave náplastí - Patentovaná svetelná terapia . Lepila 3 týždne počas dňa náplasť Glutathione a na noc náplasť Carnosine na miesto CV 2.  Po opätovnej kontrole u svojho lekára cystu nenašli. Zmizla.

Skúsenosť – prieduškový karcinóm /vedľajšie účinky


od: Werner Fröhlich , 3 marec, 8:48

Mal som možnosť zažiť veľmi dobrú skúsenosť pri malobunkovom prieduškovom karcinóme s našimi náplasťami.
Môjmu bratovi zistili v septembri 2015 prieduškový karcinóm. Absolvoval chemoterapiu a ožarovanie. Sprievodne k tomu sme ca 7 týždňov lepili LifeWave náplaste ( očista/ detoxikácia). Pri kontrolnom vyšetrení začiatok januára 2016 zistil ošetrujúci lekár, že žiadne (!) rakovinové bunky sa v prieduškách nenachádzajú a lekár hovoril o ZÁZRAKU!

 

Máme tu veľmi pekný príklad ako z môjho pohľadu spočiatku bezvýchodisková choroba predovšetkým vďaka našim náplastiam mohla byť úspešne vyliečená.
Počas chemoterapie (12 cyklov), sme používali vždy po 6 dňoch k tomu ešte Energy na LU 1.  Tým sa dali vedľajšie účinky po každej chemoterapii ľahšie zvládnuť a zotavoval sa rýchlejšie z útrap. Ako ďalšie vedľajšie účinky z chemoterapie sa objavili veľmi silné bolesti na nohe, tak, že na ňu vôbec nemohol stúpiť. Dokonca ani veľmi silné tablety proti bolesti (Ibu-800) nepriniesli žiadne zmiernenie! Tu sme nalepili na miesto bolesti na priehlavok hnedú IceWave náplasť a bielu IceWave náplasť zo spodku nohy. Na hnedú IceWave sme ešte nalepili na zosilnenie účinku jeden Aeon. Už asi za 20 minút bolesť zreteľne ustúpila, tak že už mohol stúpať po schodoch, čo predtým nebolo možné!!

Môj záver: Kto chce byť naozaj zdravým popr. by si chcel svoje zdravie udržiavať, mal by vždy používať naše náplaste! Ako ďalšie potvrdenie účinnosti náplastí hodnotím tiež vyjadrenie ošetrujúceho lekára ( školská medicína), keď on v tomto prípade hovorí o zázraku!! Jednoducho LEPTE, LEPŠIE ŽITE!     KLEBEN, BESSER LEBEN!

 

 

Skúsenosť - bolesť - Zamrznuté rameno
Dnes som si nalepila IceWave na tieto body. Viď obrázok. Tá bolesť, ktorú som mala, bola iba pri určitom pohybe ramena, pri zdvihu a pri určitom uhle. Hovorí sa tomu ZAMRZNUTÉ rameno. Našla som si u LifeWave protokol lepenia a vyskúšala. Ani nie 1 minúta a bolesť o 80 %  menej. A ja môžem otáčať, dvíhať ruku. Úžasné.
Vďaka. Renata

Neurodermitída - skúsenosť

7 ročné dievča malo neurodermitídu.  Robila detoxikáciu 4 týždne s náplasťami AEON, Glutathione a Carnosine. A všetko je PREČ!!! Stretol som včera jej mamu, nemôžu tomu uveriť....

Správu poslal Thomas Study

Dlhé cesty – koncentrácia, sústredenosť

 

Šoférovala som veľmi dlho autom : 11 hodín tam a 13 hodín späť. Nalepila som AEON na krk ( C7) a 2 páry ENERGY :na spodok nôh- 1 pár ( Obličky 1)a 2. pár pod kľúčne kosti ( Pľúca 1). Po celý čas som bola silne koncentrovaná a nepocítila som žiadnu únavu. Moje 3 psy, ktoré

nemajú radi cestovanie autom a majú strach, im som nalepila Silent Nights na čelo ( 3. oko) a AEON na krk – kde je obojok.  Tak to bolo úžasné! Psy boli totálne uvoľnené a dokonca aj časť jazdy spali.

 

Správu poslala Stéfanie Renou

 

Menštruačné bolesti

 

Chceme sa s Vami podeliť o skúsenosť  pri úplnom znížení menštruačnej bolesti. Stačili iba 3 náplaste a za 15 minút bolo po bolesti.

Najskôr som jej nalepil náplasť GLUTATHIONE na pupok (C8) , a čakali sme chvíľu. Po 5 minút sa začala cítiť oveľa lepšie a tvár sa začala meniť, naozaj cítila rozdiel než predtým hnedú ICEWAVE na miesto bolesti a bielu náplasť ICEWAVE na to isté miesto ale na zadnú stranu jej tela... ca do 15 minút sa cítila b e z   b o l e s t i !

 

 

Skúsenosť: Zvonenie v ušiach/ TINITUS - odstránené iba za 1 deň!

Moja skúsenosť sa týka viacerých veci, ale musím vyzdvihnúť moju poslednú ,z ničoho nič mi začalo v ľavom uchu šušťať,veľmi nepríjemné,hlavne v noci, akoby ste chceli naladiť rádio a ono stále šuští,nalepila som si náplasť Aeon za ucho a Glutation pred ucho,stalo sa čosi úžasné,ráno som mala v uchu ticho,bola som šťastná, vlastne stále som.


ďakujeme Dáši T. z Bratislavy , že sa s nami podelila o svoju skúsenosť.

Pozn: Od svojho LifeWave poradcu získate vždy návod, kde a čo máte nalepiť. Je radosť dopracovať sa tak rýchlo k zlepšeniu zdravia a to bez liekov.

 

Skúsenosť: Štítna žľaza / Hashimoto

Priateľka mala problémy so štítnou žľazou/Hashimoto a musela užívať tabletky. Lepila 1 týždeň: náplasť SP6 na žalúdok 36/Stomach 36 a Y-AGE AEON na štítnu žľazu a teraz už nepotrebuje žiadne tabletky. (VŠETKO bolo odsúhlasené s ošetrujúcim lekárom.)
LifeWave náplaste sú ÚŽASNÉ!.

 

ICEWAVE náplasť

 

Chronické bolesti chrbtice - vysunuté 3 platničky - obmedzená hybnosť a chôdza

Používam LifeWave náplaste už 5 mesiacov, kvôli problémom s driekovou časťou chrbtice a bolesťami vystreľujúcimi do nôh. Mam zúženú stenu spinálneho kanála, vysunuté 3 platničky s tlakom na korene nervov. Po tradičnej medicínskej liečbe (infúzie, obstreky, lieky, rehabilitácie, injekcie kortikosteroidov do chrbtice) sa môj stav zlepšil, ale ostali ešte silné bolesti a obmedzená mobilita. Táto liečba trvala takmer rok.
Vďaka Lifewave náplastiam som sa v prvom rade zbavila bolesti a postupne aj silných liekov. Prvé 2 mesiace som lepila 2 pary Icewave, 1 - 2 pary Energy na posilnenie nôh na K3 alebo na K1, na mieste poškodenia chrbtice Icewave aj Energy, naviac mi pomáhalo, keď som mala pokryte všetky 3 poškodené platničky. Neskôr som začala striedať na chrbtici lepenie Aeon, Glutation, Carnosine.

 

Pomohlo, dnes mám jednu nohu úplne v poriadku, v druhej nohe sa bolestivý úsek stále zmenšuje, takisto aj tŕpnutie a vydržím bez liekov a aj bez pravidelného lepenia náplastí proti bolesti.

 

Ešte pred rokom som chodila veľmi ťažko s dvomi barlami, s veľkými bolesťami a prešla som tak 10 m. Dnes chodím vystretá s jednou francúzskou barlou, nemám ešte dostatočnú silu v ľavej nohe, ale zvládnem už aspoň 300 m a dúfam, že to bude už len lepšie.
Popri liečbe chrbtice som lepila striedavo aj náplaste Aeon, Glutation, Carnosine. na jednotlivé body podľa protokolov lepenia. Už po niekoľkých týždňoch lepenia som pocítila úžasne účinky, zmizla škaredá zdurenina na krku (vytvorená ako vedľajší účinok nejakých chemikálií), vyhladzuje sa jazva po operácii , miznú drobné vrásky, viditeľné najmä na rukách a krku, celkove pokožka na tele je hladšia a nevysušuje sa. To poteší!

 

Marta Ch. Bratislava, 10.2.2014  Bolesť v kolene a päte pri športe

Môj 10-ročný syn má v poslednom čase  po futbalovom tréningu silné bolesti v kolene a päte. Beh je potom pre neho dosť  obtiažny. Dala som mu na bolestivé miesta náplaste IceWave  - po ca. 10 sek. bola bolesť preč.  A teraz ako prevenciu bolesti som  vyskúšala nasledovné: Pred turnajom som mu nalepila Energy Enhancer Patches, s Glutathione a Carnosine. Po zápase  nemal žiadne bolesti a ani sa žiadne neobjavili. geniálne!


Silke Sch. terapeut, Nemecko

 

Reumatické bolesti - vlhké a chladné počasie

Moja mama má reumu a za vlhkého počasia cíti bolesti vo všetkých údoch ( od hlavy po päty). Keď mala silné bolesti nalepila som jej na chodidlá a na vnútorné strany lakťov IceWave náplaste a do jednej minúty bola takmer bez bolesti. Niečo úžasné! 

 

Silke Sch. terapeut, Nemecko

 

Fantómová bolesť - rýchle zmiernenie a odstránenie bolesti

Milí priatelia,
som nadšený! Práve som dostal správu od Eriky - LifeWave partnera. Napísala mi:
Pacientka 80 ročná ,amputovaná noha pod kolenom, má viac ako 3 roky fantómové bolesti , tabletky už nemajú žiadny účinok, bolesti stále pretrvávajú.
Erika nalepila Icwave, hnedú na protézu a bielu na zdravú nohu ( na to isté miesto) a  za krátky čas bolesti ustúpili.  Posielame veľké poďakovanie Davidovi Schmidtovi a ďakujeme za jeho vynález IceWave.

 

Rolf G. terapeut, Nemecko

 

 Bolesť v krížoch

Môj bratranec  bol 3 roky po operácii chrbtice. Začal mať bolesť v dolnej časti chrbta, odkiaľ bolesť vystreľovala do ľavej nohy. Napil sa pred nalepením čistej vody, nalepili sme hnedú náplasť na miesto bolesti a bielu náplasť sme prikladali po 15 sekundách  podľa " Hodinovej metódy". Tá bolesť sa zmiernila , podľa môjho bratranca o 80%. 

Potom si nasledujúci deň nalepil ešte raz náplasť ICEWAVE a odvtedy ( prešlo už 1/2 roka), sa bolesť nevrátila. Čo chceme viac?...

 

Renáta S. Žilina

 

Bolesť kolena 

Bolesti v kolene, s tým má skoro každý v určitom veku vlastnú skúsenosť. Nalepili sme ICEWAVE - hnedú náplasť na miesto bolesti, bielu náplasť  na to isté miesto - ale na druhé koleno. Bolesť úplne ustúpila. Koleno je ohybné a nie sú bolesti!

 

Renáta S.  Žilina

 

Bolesť v bedrovom kĺbe - stačí nalepiť ICEWAVE

Mojej mame sa v krátkych intervaloch vždy vracala bolesť do bedrového kĺbu, kedy musela brať lieky na tlmenie bolesti. IceWave je úžasná vec,  nalepili sme 2 dni po sebe náplaste ICEWAVE - podľa hodinovej metódy, a bolesť ustúpila úplne. Teraz začíname detoxikáciu - Aeon, Glutathione a Carnosine.

 

Milota G.  Žilina

 

Seknutie v šiji - okamžitá úľava vďaka ICEWAVE

Tak rýchlo to zaúčinkovalo - že sme doma všetci užasli. Spadla som na ľade, a pri páde mi  seklo v šiji tak, že som ňou nemohla otočiť. Nalepili mi IceWave - za 15 sekúnd som mohla úplne otočiť hlavu, vôbec ma to nebolelo. Rodina sa na mňa pozerala, či neblafujem...

 

Jana M.  Žilina

 

Bolesť chrbta pod lopatkou

Bolesti chrbta pod lopatkou – nalepením náplastí proti bolesti – IceWave v priebehu 5 minút sa vytváralo teplo a uvoľnenie a bolesť sa stratila. 

 

Ľubica B.  Dubnica

 

Fantómová bolesť

Fantómové bolesti – 72-ročná pani 30 rokov po úraze a amputovaní takmer celej dolnej končatiny trpieva častými fantomovými bolesťami, tvajúcich i niekoľko dní. Nalepením Icewave náplastí /tmavej/ na protézu v mieste „bolesti“ a nalepením bielej náplaste na to isté miesto na zdravej nohe došlo k utlmeniu a postupnému odstránení bolesti. Pôsobenie jedného páru náplastí jej vydržalo 3 dni. Úžasný výsledok.

 

Ľubica B. Dubnica

 

Pooperačná bolesť  - rýchla úľava vďaka ICEWAVE 

Po operácií očných viečok a následnom príchode domov z nemocničného ošetrenia nastúpila bolesť. Po nalepení ICEWAVE na spodok nôh - akupunktúrne body Obličky1/Kidney1, ( na pravé chodidlo biela náplasť a na ľavé chodidlo hnedá náplasť) došlo k úľave ca do 5 minút. Následne mohla pani spať celú noc a nasledujúci deň bola taktiež úplne bez bolesti.

 

Milota G. Žilina

 

Bolesť v bedrovom kĺbe

Mama mala už dlhší problém s bolesťami v bedre a krížoch - nakoľko má diagnostikovanú koxartrózu III.-IV.stupeň na pravej coxe. Dozvedeli sme sa o LifeWave náplastiach na zníženie bolesti a chceli sme ich vyskúšať. Mama trpela i bolesťou v krčnej chrbtici a po nalepení náplastí IceWave už do 1 minúty mohla otočiť hlavou v plnom rozsahu! Prišli sme domov a večer cca po 6-7 hodinách sme náplaste prelepili na kríže - ráno si mamina mohla zaviazať šnúrky, mala rovnú stabilnú chôdzu, nemusí jesť lieky na bolesť, ale najviac - ten úsmev na nezaplatenie :)

 

Martin S.  fyzioterapeut Žilina

 

Bolesť krížov 

Muž cca 50 r. , bolesti v krížovej časti chrbtice medzi kostrčou a pasom s vystreľovanim bolesti do pravej časti tela.  Prilepenim hnedej ICEWAVE náplasti na bolestivé miesto a potom následne bielej ICEWAVE náplaste ca 6 cm vpravo od hnedej , kde vystreľovala bolesť .a zaroveň AEON náplasť na C7, bolesť ustúpila do  15 - 20 sekúnd.

Ráno sa bolesť opäť vrátila. Zopakovali sme znova lepenie s tým rozdielom, že sme bielu ICEWAVE náplasť teraz lepili  6 cm nad hnedú náplasť na chrbtici. Toto sme opakovane lepili ďalšie 3 dni a pán bez problémov začal opäť hrať futbal a tenis.

 

Ľubica B. Dubnica nad Váhom

 

Bolesť ruky

78 ročná pani mala bolesť okolo obvodu celej ruky. V mieste najväčšej bolesti sme aplikovali hnedú ICEWAVE náplasť napr. zpredu a bielu ICEWAVE  presne oproti zozadu. Bolesť ustúpila o cca 80 %.

 

Ľubica B. Dubnica nad Váhom

 

Vysunutá platnička - silná bolesť - vďaka náplastiam odstránenie bolesti do 2 minút

Lepil som pacienta na rehabilitácii - vysunutá platnička s bolesťami vystreľujúcimi až do päty - dali sme 1. pár IceWave - hnedú náplasť na miesto bolesti a bielu podľa hodinovej metódy na "šestku", druhý pár IceWave náplastí sme lepili na miesta, keď je bolesť celého tela -  na spodok nôh (Kidney1) a nakoniec Aeon na kostrč. Pacientovi sa do 2 minút uľavilo od bolesti a celý deň si nemusel dávať lieky od bolesti a konečne sa vyspal. Na druhý deň bol úsmev na jeho tvári potešením ako pre neho tak aj pre mňa.

 

Martin S. fyzioterapeut Žilina

 

Artróza v bedrách - bolesť

Mal som začínajúcu artrózu v bedrách a spontánne som si kúpil za $ 500 Lifewave- náplaste. Pri detoxikácii som schudol  ca. 5 kg a bolesti v bedrách sú preč. Za 4 týždne iba prostredníctvom detoxikácie som schudol  5.00 kg. Najskôr som si myslel, že tá váha nefunguje. Pred  6 týždňanmi som vážil 76.5 kg , dnes ráno to  bolo 71.5 kg.  Včera som bol na kontrolu u svojho kardiológa kvôli srdcu. Samozrejme som mal svoje LifeWave – náplaste na nohách. Všetko bolo super, aj záťažový test.

 

Pri 70 – tke človek má sem tam nejaké lámanie, ja sa ale nemôžem sťažovať,  mám sa veľmi dobre vďaka náplastiam.

 

Bernd T., LifeWave partner 

 

LifeWave distribútor a  certifikovaný masér Reiner Wierschem  podáva správu:  

 

„LifeWave je skutočne  vec. Mám problémy s chrbticou, po 1. krát ma operovali  r. 1999  medzi  L4-L5, potom r. 2006  L3 - L4 a r. 2010 som stuhol – dali mi á 10 cm titanové tyče vpravo , vľavo, 12 šróbov a  štyri nové  medzistavcové platničky a moji lekári nechápu, že sa teraz môžem tak  pohybovať.. Vďaka Energy Enhancer a ICEWAVE sa môžem super hýbať.

 

K tomu ešte som mal zápal v uchu, ale môj lekár mi nechcel predpísať antibiotiká , lepil som 2 dni ICEWAVE a AEON, potom som znova šiel k lekárovi a môj zápal bol preč. Využil som to a môjmu lekárovi som predviedol kineziologický test s ENERGY Enhancer, ten sa na mňa prekvapene pozrel a povedal mi, že má bolesť v nohe. Túto bolesť som mu za 1 minútu vďaka IceWave odstránil a ďalší termín sme si dohodli s jeho pani budúci týždeň – ona je  všeobecná lekárka ako on, ale taktiež  alternatívna lekárka. Som hrdý, že patrím k  Life Wave rodine. Tak fantastický produkt  sa musí dostať do šíreho sveta, predovšetkým,   u nás v Nemecku, je ešte stále primálo poradcov, tu je obrovský potenciál.“

 

 

Bolesti krížov

Mám 58 rokov a trpela som asi 2 roky bolesťami v oblasti krížnej chrbtice. Lieky som už odmietala užívať proti bolesti, pretože bolesť sa mi v pravidelných intervaloch vrátila. Dozvedela som sa o LifeWave  náplastiach u svojej  známej. Tá mi nalepila náplaste ICEWAVE   a bolesť ustúpila. Dostala som doporučenie na celkové zlepšenie urobiť si celkovú detoxikáciu organizmu  , pretože tá mi totiž spôsobila zablokovanie.  Po celkovej detoxikácii náplasťami Glutation, Carnosin a Y-age AEON asi v dĺžke 2 mesiacov, kedy som si striedavo lepila náplaste ako i lepením Icewave na krížovú oblasť /vľavo tmavá, vpravo biela alebo hodinovou metódou/ sa môj stav podstatne zlepšil, môžem sa už bez problémov zohnúť, čo mi predtým robilo  važné problémy.

A to všetko bez liekov!

Prajem si, aby čo najviac ľudí zažilo ten pocit. Doporučujem.

 

Jana C. Lednické Rovné

 

Bolesť v oblasti krížov po pošmyknutí sa na ľade a následnom tvrdom dopade

Chcela by som sa s Vami podeliť  o svoju skúsenosť s LIfeWave náplasťami na zníženie bolesti.

Moje bolesti v oblasti krížov neustupovali po návšteve neurológa, braním liekov proti bolesti a ani po absolvovaní elektromagnetickej liečby. Bola som skutočne zúfalá, lebo som musela chodiť do práce a s bolesťami to bolo neúnosné. Moja švagriná mi hovorila, že počula o týchto náplastiach a že to vyskúšame. Po nalepení ICEWAVE už do 1 minúty som pocítila zníženie bolesti o 90%. Bola som tak prekvapená, že to tak rýchlo účinkuje. Potom som ešte lepila asi každý druhý deň tieto náplaste ca 5 x a môj problém bol vyriešený. Teraz je rok , odkedy som po prvý krát lepila náplaste a bolesti sa nevrátili. Odvtedy som už  robila i detoxikáciu ( AEON, GLUTATION, CARNOSINE, ENERGY). Cítim sa veľmi dobre a vďaka detoxikácii som aj stratila pár kilogramov.

 

Helena M.  Žilina

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ENERGY ENHANCER náplasťENERGY ENHANCER vykazujú výsledky

“Mal som vynikajúce výsledky s LifeWave náplasťami ako na tréningu tak aj v súťaži na olympijskej úrovni. Videl som veľa vrcholových športovcov, ktorí dosiahli najlepší výkon svojho života, vrátane svetového rekordu pri použití LifeWave".

 Richard W. Quick


USA Olympijský Chef tréner –1988, 1996, 2000
USA Olympijský tréner - asistencia - 1984, 1992, 2004

 

“Som členkou US National Luge Teams a Olympijského teamu 2002. S LifeWave-Patches som schopná vykonávať rozťahovanie chrbta a jogistické cvičenia, ktoré som predtým nikdy nebola schopná urobiť! Budem používať i naďalej Patches a viem, že mi pomôžu vyhrať Hry v Taliansku 2006. Pevne na ne verím a som i jednou z distribútorov.”

 - Courtney Zablocki

 

“Som trénerom pre bojové a výkonnostné športy a podporujem atlétov v tom, aby dosiahli špičkové výkony pomocou mentálneho tréningu. Hľadal som produkt, ktorý prirodzeným spôsobom zvyšuje odolnosť a vytrvalosť mojim zákazníkom. Presne toto dokážu LifeWave-Patches. Bol som a stále som hlboko dojatý výsledkami.”

- Jessie Bowen

 

Starší ľudia -  nedostatok energie riešime s ENERGY náplasťami

82 – ročná pani vzhľadom na dlhoročný deficit vody a nedodržiavanie pitného režimu upadla takmer do kómy. Po prepustení z nemocničného ošetrenia bola neustále slabá a nevládna. Neudržala sa sama sedieť na stoličke, neustále z nej padala. Popri výživových doplnkoch a dodržiavaní pitného režimu sa jej stav pomaly začal zlepšovať. Rozhodli sme sa použiť ešte Energy náplaste a jej stav sa začal rapídne zlepšovať. Pani začala prejavovať záujem o veci, ktoré ju predtým nezaujímali, začala samostatne chodiť, zlepšila sa jej komunikácia, chuť do jedla a doslova sa prebrala k životu.

 

Ľubica B. Dubnica

 

Golfisti  verzus lepší výkon a koncentrácia

Staršia pani , ktorá sa venuje cca 6 rokov aktívne golfu,používaním Energy náplastí získala lepšiu ohybnosť, kondíciu a viac energie, zlepšila sa jej výdrž pri hre, necíti tak rýchlo únavu a po hre má ešte dostatok energie na aktívny ďalší pohyb, zábavu. Rýchlo sa jej regenerujú sily. 

 

Ľubica B.  Dubnica

 

MOJA SKÚSENOSŤ S LIFEWAVE - cyklista

Som cyklista a účastním sa  rôznych národných i medzinárodných súťaží.
Častejšie sa mi stalo, že sa moja schopnosť regenerácie  podstatne spomalila.
Po intenzívnych tréningových celkoch som potreboval ca. 2 dni , kým som mohol začať s ďalšou tréningovou jednotkou. A v tomto čase som sa dozvedel o LifeWave. Hneď nato som si objednal tento produkt na testovanie. Bohužiaľ som ho ešte nemal k dispozícii počas víkendu, kedy sa konal 24-hodinový Maraton v Griesskirchen. V utorok som dostal LifeWave a lepil som  Energy Enhancer na " žalúdok 36"  a Aeon na  Lenkergefäss 14. Šiel som do firmy a už po krátkom čase som spozoroval, že som mal viac energie. Čom som veľmi dobre cítil počas  cyklo-tréningu i po ňom. Schopnosť regenerácie sa enormne zlepšila, čo sa jasne prejavilo aj pri 12-hodinovom cyklo maratóne v Kaindorfe . Napriek deficitu tréningu, zapríčineného problémami s regeneráciou, som šiel moju najrýchlejšiu jazdu a obstál som na maratóne veľmi dobre.

Som skutočne Happy a z mojho pohľadu to môžem iba doporučiť.

Toho času lepím celý program  od LifeWave Y AGE AEON – GLUTATHION – CARNOSIN a ENERGY ENHANCER a moje problémy s kolenami a kĺbami ako keby niekto odfúkol.  O týždeň ideme do južného Tirolska na Stilfserjoch a už teraz sa na to veľmi teším.

Praktikujem to tak ako je príslovie u LifeWave: „LEPTE A ZAŽITE.“

 

Milý pozdrav z Viedne – Kurt Fellinger

 

PEĽOVÁ ALERGIA

 - napuchnuté oči, problém s dýchaním

Nalepili sme: 2 páry ENERGY náplastí - 1 pár na  GV 10, 1 pár na GV 11 ( vzadu na chrbtici)

+ náplasť AEON na C7 a náplasť GLUTATHIONE na CV6 ( 3 palce pod pupok)

  • Dýchanie sa po 5 minútach podstatne zlepšilo,  oči odpuchli ca do 30 minút po nalepení náplastí

 

MOZGOVÁ PORÁŽKA

lepením náplastí Energy nad ucho ( Biela vpravo, hnedá vľavo) a súčasne s náplasťou Carnosine vzadu na temeno, kde začínajú rásť vlasy sa docielilo výrazné zlepšenie hybnosti postihnutých končatín a  ich citlivosti.

Zdroj: LifeWave Europa

 

SILNÁ BOLESŤ V PODBRUŠÍ

Suseda mojej mamy (ca. 40 r.) už 3 mesiace bola na PN kvôli silným bolestiam v podbrušku. Najskôr bolo v podozrení slepé črevo. Potom, čo bolo slepé črevo odstránené, boli bolesti ešte horšie., brucho úplne nafúknuté. Lekári si už nevedeli rady. Aj po psychickej stránke ju to veľmi zaťažovalo ( mimo iného aj kvôli financiám) , sotva mohla spávať.

 

Potom, čo som sa jej povypytovala, zdalo sa mi, že príčina bolestí je v chrbtici. Potom som jej klasicky nalepila vľavo a vpravo od chrbtice IceWave, Glutathion pod pupok a Aeon  na krk. Jej bolesti brucha zmizli do niekoľkých minút.  So Silent Nights náplasťou  sa hneď nasledujúcu noc dobre vyspala.  

To bolo vo štvrtok. Na  nasledujúci pondelok šla úplne normálne do práce. Všetko opäť v poriadku.

Hore opísaná technika lepenia nie je nič výnimočného, ale mala som s týmto spôsobom lepenia často ten najlepší úspech.!

 

Srdečná vďaka Sabine Kolbe zo  Santa Ponca (Mallorca)

 

Skúsenosť - Restless Legs - nepokojné nohy

Môj manžel má už 47 rokov „ Restless Legs“ - nepokojné nohy.

V noci vôbec nespával a mal záchvaty bolesti v oblasti zadku a migrujúce kŕče v lýtku a stehnách. To tiež výrazne ovplyvnilo celý náš spoločný život a my sme sa nemohli zúčastniť mnohých spoločenských aktivít .
Existuje veľa vecí, ktoré boli vyskúšané v priebehu rokov a nič nefungovalo a potom som sa stretla s LifeWave . Jan mi poslal protokol lepenia pre" nepokojné nohy " .

Lepila som náplaste manželovi v okamihu keď mal " hororové " bolesti a potom sa stalo nasledovné : Po 2 minútach o 50 % menej bolesti po 5 minútach bol a b s o l ú t  n e BEZ BOLESTI.

Je to tak neuveriteľné , nemohli sme tomu uveriť a môj manžel používa náplaste teraz každý deň  ( už asi 3 týždne ) a od tej doby je bez bolesti ( po 47 rokoch bolesti ) .
Ďakujem vám milý Jan za veľkú podporu!!!

Stella Zurheiden z Tasdorf

 

 

Skúsenosť - zlepšenie môjho zajakávania

S LifeWave mám už mnoho pozitívnych skúseností, ale táto je jedna z tých pre mňa najšokujúcejších. Niektorí bližší známi a dokonca aj LW partneri, s ktorými som v kontakte, na mne spozorovali zlepšenie komunikácie, nakoľko mám problém so zajakávaním od ranného detstva. Spočiatku som si myslel, že je to výmysel, ale keď mi to začalo hovoriť aj širšie okolie začali sa ma pýtať, čo robím? Jednoducho lepím Lifewave. ;) Najlepšia kombinácia, ktorá mi pomohla zlepšiť  a až takmer odstrániť zajakávanie ( zlepšenie o 80 - 90 %) bolo lepenie Energy Enhancer na L1 , Aeon na CV 17 a Glutathion na CV 6. Život s LifeWave  je pre mňa deň čo deň zázrakom.
 

Martin S. fyzioterapeut Žilina

 

Trpnutie rúk - stuhnutá šija

Často som sa budila v noci na tŕpnutie ruky a niekedy i  počas dňa som cítila tupú bolesť v ruke v časti   medzi lakťom a zápästím. Nalepila som si  AEON na krčný stavec C7 a ICEWAVE - na šiju - ( ca stred medzi ramenom a šijou), Bielu náplasť na pravú časť a bielu na ľavú časť.  Bolesť i tŕpnutie  ustúpilo o 100 %.

 

Renáta Smolková, Žilina

 

Skúsenosť : Vykĺbené koleno - potrhané vnútorné väzy

 

Chcem Vám tu napísať o svojom zranení kolena v júli. Vkĺbenie jabĺčka, vnúrné pretrhané väzy, STRAŠNÉ bolesti a koleno také hrubé ako hlava. Bol to výsledok badmintonovej hry v mojej záhrade;-), pričom som si pravé koleno skrútila a mala som horeuvedené poranenia.

Vyhľadala som tunajšieho ortopéda a jeho zhodnotenie po absolvovaní CT bolo: MY musíme operovať. ! (To povedal aj radiológ), pretože pri vykĺbení jabĺčka sa roztrieštili aj úlomky kosti v kolene.

 

Keďže mám 2 malé deti, takýto zásah by znamenal absolútny horor.

A vtedy si mi povedal o LIfeWave náplastiach. Nie sú lacné, ale nakoľko som sa chcela pokúsiť o všetko, len aby som nemusela ísť na operáciu, tak som si kúpila po jednom balení Glutathion a Carnosine ( á 30 ks). Počas dňa som lepila Glutatión  a na noc karnozín priamo na bolestivé miesto.

 Spozorovala som nasledovné: Telo sa úplne prečistilo ( mala som skôr šetrnú stolicu, a začatím lepenia terapie s náplasťami sa to rapídne zmenilo na ca 7 dní...) a pri Carnosine , ktorý som lepila na noc som cítila také príjemné mravčenie ( Energia?). Okrem toho sa moja bolesť výrazne znížila. Teraz som už úplne bez bolesti, nemusím byť operovaná a po 6 týždňoch som už rekreačne behala.

 

Vďaka náplastiam!

Danke an Caro über Angelika Sammet

 

 

 

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Y – Age : Aeon,Glutathione, Carnosine - Anti Aging náplastePrasknutá päta - zrastenie  za 2 dni

Prasknutá päta na ľavej nohe, lepili sme náplasť Carnosine priamo na prasknutú pätu. Za 2dni sa prasknutá päta -rana úplne zrástla. Doporučujem Carnosine pri poraneniach kože, jazvách. rýchle hojenie.

 

Renáta S.  Žilina

 

Onkologický pacient  verzus  LifeWave náplaste

Výrazné zlepšenie laboratórnych výsledkov pri onkologickom ochorení – použitím detoxikačného radu náplastí / Aeon, Carnosine a Glutathione,/ došlo k úprave a výraznému zlepšeniu výsledkov ako i  k zlepšeniu fyzického stavu pacientky. Pociťuje viac energie, cíti sa dobre , mierne si upravila hmotnosť a môže sa lepšie pohybovať.

 

Ľubica B.  Dubnica n/V

 

Čierny necht -  odvrátenie hroziaceho strhnutia nechta

Pravidelne chodím behať a nedávno sa mi objavila  bolesť v nohe. No nevenoval som jej pozornosť. Na 2.deň bola bolesť intenzívnejšia, tak som sa pozrel, kde je problém - 2.prst na pravej nohe bol na pohľad z polovice čierny a ako som ho zatlačil vyšla krv a hnis. Prvé na čo som pomyslel bolo, že mi budú ztrhávať necht, čomu som sa bránil a tak som po vyčistení rany - začal lepiť náplaste - každý deň jednu a striedal som Aeon, Carnosine a Glutathione, prešlo 9 dní a rana bola úplne ZAHOJENÁ a necht zachránený. Nemôžem byť viac spokojný.

 

Martin S.  fyzioterapeut Žilina

 

Zápal slinivky - môj úspech s LifeWave

Pred ca. 50 rokmi som mala  dvakrát žltačku a zápal slinivky brušnej. Odvtedy som mala pri laboratórnych analýzach vždy  zvýšené hodnoty  amylázy a lipázy ( teda enzýmov slinivky brušnej). Od októbra "lepím  a zažívam"  t.j. prvých sedem dní lepím ENERGY, potom na detoxikáciu Aeon, Carnosine a Glutathione,, ktoré lepím  vždy striedavo.  Neskôr som ešte lepila SP6  ( žaludok 36)  a pred 4 týždňami som bola na laboratórnych testoch, kde som už mala úplne normálne hodnoty krvi a aj EKG  , čo bolo vynikajúce v porovnaní s hodnotami predtým.
 
Elfriede Berner Very Happy

 

Pichnutie žihadla včelou - okamžitý účinok pomocou  Y - Age Carnosine náplasť

Pri chôdzi naboso po tráve vstala suseda na včelu, žihadlo, ktoré zostalo na chodidle odspodu okamžite vyvolalo silnú bolesť a začal opuch. Hneď sme nalepili na miesto bodnutia Carnosine, bolesť sa do minúty úplne stratila a aj  počiatočný opuch sa úplne odstránil. Carnosine je nepostrádateľný práve pre tieto prípady.

 

Renáta S. Žilina

 

Kurie oko - Y - Age Carnosine náplasť

Kurie oko na spodku nohy  zmizlo po 2 náplastiach Y - Age Carnosine. 1. náplasť vymeňte   po 14 hodinách za novú.

 

Günter Ditterbrand, Nemecko

 

Bolesť v krížoch- tesne nad kostrčou - Y - Age Aeon

Bolesti v oblasti krížovej kosti ( tesne nad kostrčou) , lepili sme Y-Age Aeon, na akupunktúrny bod GV2, čo je priamo na kostrč, bolesti večer Ustúpili a v priebehu rána sa pani mohla pohybovať bez bolestí a krívania.

 

Martin S. fyzioterapeut Žilina

 

Embólia podkolennej tepny

Môj známy  pocítil silnú bolesť v lýtku a lýtko bolo tvrdé ako kameň. Následne šiel  na pohotovosť, odkiaľ bol ihneď hospitalizovaný s diagnózou embólie podkolennej tepny. Rýchlym terapeutickým zásahom bolo to najhoršie odvrátené. Po 10 dňoch hospitalizácie v nemocnici bol prepustený do domáceho liečenia, jeho ľavá noha od kolena dole permanentne opuchnutá, a hrala všetkými odtieňmi až po tmavo fialovú. Terapia formou pichania injekcií do brucha vôbec nezabrala.

Môz známy začal lepiť LifeWave náplaste Glutathione a Carnosine na členok nohy. Už po dvoch dňoch ustúpil opuch ca o 70 %. Doporučila som lepiť ďalej  počas dňa Glutation a v noci Carnosine PRIAMO NA POSTIHNUTú NOHU. Po mesiaci lepenia som ho osobne navštívila. Zostala som v tkz. pozitívnom šoku. Noha bola na nerozoznanie od zdravej nohy- bez opuchu, bez farebných podliatin, ktoré boli sprievodným javom embólie. Noha sa úplne vďaka Glutationu a Carnozínu vyčistila!!!

Som nadšená.

Renáta S. Žilina

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SP6 Complete náplasť

Zmenšenie o 1 konfekčnú veľkosť

Po 7 týždňoch lepenia  SP6 som dosiahla zmenšenie objemu o jednu  konfekčnú veľkosť!Lepila som denne SP6  a kombinovala som to striedavo s Aeon a Energy. Lepím ďalej... 

 

z archívu - Silke Schaubhut, terapeut, Nemecko

„