Registračné balíky

 

My vieme, že  pri založení Vášho biznisu  sú požadované individuálne riešenia. Preto sme zostavili rôzne registračné balíky, aby ste si mohli vybrať pre Vás ten najvhodnejší.Diamant-balík


Náš  najobjemnejší balík. 
Ako Diamant-partner  dostanete 35 mesačných balení našich rôznych produktov ako aj reklamné a marketingové materiály  na vybudovanie Vášho obchodu.  Okrem toho  po Vašej registrácii máte automaticky počas 90 dní status aktiv. Tento balík je určený pre skúsených  obchodníkov, ktorí chcú rýchlo a efektívne vytvárať zisk.

 

 

Ak vstupujete do LifeWave klubu ako DIAMANT- partner ( alebo sa na túto pozíciu dostanete cez UPGRADE)  a budete si budovať sieť, získate   prístup pre mimoriadne rýchle možnosti získania financií prostredníctvom nového WAVE bonusu , ktorý je prístupný pre DIAMANT a  PLATINUM partnerov.

 

Cena: $1,499.95Platinum - balík

 

Náš najnovší balík.

 

Ako Platinum partner dostanete 24 balení LifeWave náplastí vrátane špeciálneho - Launch Pad Kit - čo je úspešná a overená marketingová pomôcka na budovanie biznisu za 90 dní. Ak vstupujete do LifeWave klubu ako PLATINUM - partner ( alebo sa na túto pozíciu dostanete cez UPGRADE)  a budete si budovať sieť, získate   prístup pre mimoriadne rýchle možnosti získania financií prostredníctvom nového WAVE bonusu , ktorý je prístupný pre DIAMANT a  PLATINUM partnerov.

 

Cena: $ 999,95

Gold-balíkZlatý balík patrí medzi naše  najobjemnejšie balíky. Ako Gold - partner dostanete 13 mesačných balení rôznych produktov a všetok reklamný a marketingový  materiál. Tento balík je určený pre jednotlivcov, ktorí myslia na svoju kariéru.

 

Dostupné Gold-balíky:
Gold Energy Enhancer Paket, Gold IceWave Paket, Gold Y-Age Paket, Gold SP6 Paket a Gold Variety Paket.

 

Cena: $499.95Silber-balík

Náš Strieborný balíček je určený pre ľudí, ktorí chcú budovať svoje podnikanie v menšom meradle. Tento balík obsahuje 6 mesačných balení  našich produktov ako aj  celý reklamný a marketingový materiál na podporu  predaja LifeWave produktov. Strieborný balíček je určený pre motivovaných ľudí , ktorí chcú, aby ich podnikanie viedlo k úspechu. 


Dostupné Silber-balíky:
Silber Energy Enhancer Paket, Silber IceWave Paket, Silber Y-Age Paket, Silber SP6 Paket a Silber Variety Paket.

 

Cena: $299.95
Bronz -balík


Náš najmenší členský balíček je určený tým osobám, ktorí maju iba málo času a majú záujem o dodatočný príjem.  V balíku je mesačné balenie z našich produktov ako aj  potrebné brožúry.  

 

Dostupné Bronz- balíky:
Bronze Energy Enhancer Paket, Bronze IceWave Paket, Bronze Y-Age Paket, Bronze SP6 Paket a Bronze Silent Nights.

 

Cena: $ 99.95
Beginner-Kit


Tento balík pre začiatočníkov zahŕňa ročné predplatné  na LifeWave  personalizovanú webovú stránku a LifeWave Back Office. Je určený osobám, ktorí sa chcú najskôr s týmto obchodom oboznámiť.

Cena: $25 

 

 

** Ceny jednotlivých vstupných balíkov sú na tejto stránke uvedené v US dolároch - netto.


Anrufen

E-Mail