LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributor

Registračné balíky

 

My vieme, že  pri založení Vášho biznisu  sú požadované individuálne riešenia. Preto sme zostavili rôzne registračné balíky, aby ste si mohli vybrať pre Vás ten najvhodnejší.Diamant-balík

 

Náš  najobjemnejší balík. 
Ako Diamant-partner  dostanete 39 mesačných balení našich rôznych produktov ako aj reklamné a marketingové materiály  na vybudovanie Vášho obchodu.  Okrem toho  po Vašej registrácii máte automaticky počas 90 dní status aktiv. Tento balík je určený pre skúsených  obchodníkov, ktorí chcú rýchlo a efektívne vytvárať zisk.

 

 

Ak vstupujete do LifeWave klubu ako DIAMANT- partner ( alebo sa na túto pozíciu dostanete cez UPGRADE)  a budete si budovať sieť, získate   prístup pre mimoriadne rýchle možnosti získania financií prostredníctvom nového PIB bonusu , ktorý je prístupný pre DIAMANT a  PLATINUM partnerov.

 

Cena: $1,599.95Platinum - balík

 

Náš najnovší balík.

 

Ako Platinum partner dostanete 23 balení LifeWave náplastí.  

 

Cena: $ 999,95

Gold-balíkZlatý balík patrí medzi naše  najobjemnejšie balíky. Ako Gold - partner dostanete 11 mesačných balení rôznych produktov a všetok reklamný a marketingový  materiál. Tento balík je určený pre jednotlivcov, ktorí myslia na svoju kariéru.

 

 

 

Cena: $499.95Silber-balík

Náš Strieborný balíček je určený pre ľudí, ktorí chcú budovať svoje podnikanie v menšom meradle. Tento balík obsahuje 6 mesačných balení  našich produktov ako aj  celý reklamný a marketingový materiál na podporu  predaja LifeWave produktov. Strieborný balíček je určený pre motivovaných ľudí , ktorí chcú, aby ich podnikanie viedlo k úspechu. 

 

 

Cena: $299.95

 Bronz -balík

 

dostanete 2 štandardné balenia, alebo 1 balenie X39. Náš najmenší členský balíček je určený tým osobám, ktorí maju iba málo času a majú záujem o dodatočný príjem.  V balíku je mesačné balenie z našich produktov ako aj  potrebné brožúry.  

 

 

Cena: $ 124.95

 Beginner-Kit

 

Tento balík pre začiatočníkov zahŕňa ročné predplatné  na LifeWave  personalizovanú webovú stránku a LifeWave Back Office. Je určený osobám, ktorí sa chcú najskôr s týmto obchodom oboznámiť.

Cena: $25 

 

 

** Ceny jednotlivých vstupných balíkov sú na tejto stránke uvedené v US dolároch - netto.

Biofotónové náplaste

 

Biofotónove náplaste - Dr. Veronika Königswieser

Tajomstvo biofotónových náplastí

Dr. Veronika Königswieser

 

Obnova a dorastenie chrupavky - spôsob lepenia

 

Glutatión - výsledky klinickej štúdie

 

Alergie - účinná a rýchla pomoc pomocou akupunktúrnych náplastí

 

100 % záruka vrátenia peňazí

Anrufen

E-Mail