LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributor

  

 

'Po prvý rok za celé roky ma nebolí koleno'

Môj priateľ, lekár sa včera u mňa zastavil i so svojou ženou. Mal na svojom pravom kolene 5 operácií a  má stále bolesti aj napriek početným  liečebným kúram a pravidelným návštevám kliniky na zníženie bolesti. Tak som zobral zo svojej zásoby X39 a  nalepil som mu ju priamo na bolestivé pravé koleno. Mal  udivený pohľad a povedal, že bolesť sa mu trochu znížila už po 5 minútach.  Ešte sme varili a po večeri povedal: " NEUVERÍTE MI, ALE PO PRVÝ RAZ  ZA CELÉ ROKY  MA NEBOLÍ KOLENO."

- DR. STEVE HALTIWANGER, MD, CCN

"Neuveriteľné, dosiahnuť taký výsledok za tak krátky čas"

Pred  dvoma rokmi som mala operáciu na tvári a taktiež som  dostala veľmi intenzívnu rádioterapiu. Od toho času mi jazva ( TKANIVO) nedovoľovalo  otočiť hlavu doľava a ani doprava ako zvyčajne. Mala som tu obmedzenie.  Dokonca aj po niekoľkých  medicínskych lymfodrenážach  tento problém stále existuje. Vyskúšala som X39 iba 10 dní  a tento problém úplne zmizol.  Absolútne neuveriteľné, taký výsledok za tak krátky čas.

 

- GITTI SIWATZ

V posledných 3 mesiacoch som mala takmer neustále bolesť v päte z plantárnej fascilitídy . Spala som s topánkou, ktorá udržiavala moju nohu v správnej polohe, špeciálne ponožky počas dňa, aby som mohla pracovať, ale moju bolesť  nič nezastavilo. Šla som k podiatristovi ( lekár na bolesť nôh) a jeho jediným riešením boli kortizolové injekcie  a ak tie nezaberú, operatívne odstrániť šľachu. Bolesti boli tak kruté, že som to zvažovala. Nalepila som si X39 na pätu - absolútne už žiadna bolesť. Neslýchané!

 

Nemôžem sa dočkať,  akú skúsenosť budeme mať po niekoľkých mesiacoch používania tejto náplaste.

Yeah David. Myslím, že táto je Tvoja doteraz najlepšia!

 

- DR. JOAN NORTON

  ’Skúsenosť z UGANDY’

 

V roku 2016 som mal v pravej nohe krvnú zrazeninu a na chvíľu som bol hospitalizovaný. Po nepretržitom a nákladnom ošetrení som bol konečne zbavený zrazenín. Ale zrazeniny v mojich krvných cievach  v priebehu času boli stále v tkanivách a naďalej rušili tok krvi v mojej nohe. Minulý týždeň môj dlhoročný priateľ, Anthony z Kene, mi poslal niekoľko náplastí X39, aby som to skúsil. Už v ten deň, keď som dal náplasť, pocítil som ako mi pulzuje  krv v pravej nohe a cítil som teplo po celý deň. Som tak nadšený, že mám späť svoju nohu. Je to neuveriteľné. Lekári mi povedali, že poškodenie mojej nohy je trvalé. Som tak šťastný.   
 
- CHARLES EBALU KOBONG

To je zázrak’

 
Moja manželka mala niekoľko bolestí v bedre po celé roky. Po 2 . náplasti toto boli jej slová "To je zázrak." Nebola schopná pohnúť nohou v  určitom smere, ale teraz môže!!! Ja som mal tiež bolesť v pravom bedrovom kĺbe. Teraz si oveľa ľahšie  nasuniem na nohy ponožky. Tiež ľahšie môžem urobiť niektoré pohyby  Jiu Jitu’s, ktoré som mohol robiť po minulé roky. Taktiež, keď som ležal, položil som svoje ľavé koleno a držal som pravé koleno hore . Teraz môžem ležať bez problémov.
 
- DR. MICHINORI TAO

‘Jasnosť videnia’

 

"Som krátkozraká a nosím kontaktné šošovky. V uplynulom roku som si všimla, že je ťažšie sa sústrediť na veci , ktoré sú blízko a všimla som si viac plávajúcich špecifikácií v mojich očiach. S X39 som si všimla, že tieto plávajúce špecifikácie v mojich očiach sa vytrácajú a moje blízke videnie do blízka  sa zlepšuje ... som veľmi nadšená ... 

Skutočne sa veľmi teším, čo môže byť ešte lepšie, keď budem lepiť ďalej X39."

 

- ANGELA KILIC-CAVE

 

Dal som prvú náplasť X39 na moje boľavé koleno (naozaj potrebujem náhradu, ale zatiaľ ešte nechcem ísť touto cestou) a bolesť doslova za 30 minút ustúpila. Z úrovne bolesti 6, až na 1. Skutočne úžasné výsledky za 30 minút.

2. a 3 deň, rovnaké vynikajúce výsledky s náplasťou X39. Teraz nemám bolesti a hrám golf tento víkend , chôdza, 18 jamiek a relatívne bez bolesti ...

Včera som na koleno použil jeden X39 a hral golf bez bolesti a s energiou bez toho, aby som sa obával, či dokončím set bez krívania. Náplasť X39 sa opäť ukázala ako  menič hry. Bolo to jedno  z mojich najlepších kôl. "

                                                                                       

  -Joe, LifeWave CFO

"X39 je silná vec"

 

"Vždy - počas takýchto testov - som išiel až na svoje hranice, ako viete,  trénujem niekoľko dní v týždni. Robím kliky (75 opakovaní), pull up (60-násobne), drepy (50 opakovaní) a hrám badminton raz týždenne.

Keď som začal používať X39, môj katabolický stav sa skrátil o 50%, zlepšilo sa to, ako keď som mal  20 rokov! Okrem toho mám viac energie počas dňa po badmintone. Po tréningu som vždy mal málo energie. Aj spánok je teraz hlbší! X39 je silná vec :) "

 

- Krzysztof Markowski

"Mojich prvých 24 hodín s  X39"

 

"Mám skoliózu a prehnuté platničky, z čoho mám veľa bolesti, keď spím v posteliach, ktoré sú príliš mäkké alebo príliš ťvrdé. Veľa cestujem, čo znamená, že som ubytovaná v rôznych hoteloch a veľa spím v nových posteliach. Počas toľko rokov neustále menenie postelí bol pre mňa problém, pretože som sa prebúdzala na bolesť v chrbte.

Moja prvá noc s X39 - bola som schopná spať v posteli (keď spím na tejto konkrétnej posteli by som sa zvyčajne zobudila s veľkou bolesťou) a tentoraz   som vôbec nemala žiadnu bolesť v noci! Prebudila som sa o 6. hodine -   15 hodín po tom, čo som si dala X39 a potom začala bolesť. Iba 1 minútu po nalepení novej náplasti X39  bolesť znova zmizla a ja som mohla spať ďalšie 3 hodiny!

           Okrem lepšieho spánku  som mala doteraz vôbec najživšie sny . Môj spánok s X39 je fantastický!

Nevedela som, čo očakávať od náplasti X39 a ako rýchlo budem môcť niečo cítiť, ale bolo to tak rýchle , že som ohúrená! "

 

  - Christina Fabrin

"Lekárka povedala, že je užasnutá nad rýchlym hojením rany!'

"Pri nehode som si spôsobil zranenie, kedy  na ľavej nohe  sa vytvorila hlboká rana. Musela byť zašitá s 10 stehmi na vonkajšej a 2 stehmi na vnútornej strane. Lekárka povedala: "Vy ste skutočný šťastlivec, pretože iba o vlások nebol zasiahnutý nerv." Hlboká rana bola 8 cm dlhá a mohol  som skutočne vidieť moju holennú kosť. Áno, to nie je pre slabých na srdce.

 

Povedal som Davidovi Schmidtovi o  mojej situácii a bol taký láskavý a dal mi X39. Bol som zvedavý, ako to bude fungovať, a ako športovec a surfista, tiež som dúfal, že by to mohlo znížiť môj výpadok a mohol by som byť skoro aktívny.

 

Lepil som X39 v blízkosti rany, tak ako je v pokynoch napísané.  Len 4 dni po nehode, tam bol už iba veľmi malý opuch a začervenanie ustúpilo. Čo som si všimol: Moja bolesť a moje nepríjemné pocity v oblasti rany sa výrazne znížili. Dokonca aj opuch bol minimálny.


Opäť, 2 dni neskôr, mal som pocit, že opuch takmer zmizol. Bol som veľmi optimistický. Ďalšie 3 dni neskôr už sa mohli vyťahovať stehy. Lekárka povedala, že je prekvapená, ako rýchlo som sa vyliečil, a že rana vyzerala naozaj dobre. Stehy boli vybraté a a moja ošetrujúca lekárka  ma prepustila  z liečby a povedala, že opäť môžem surfovať a venovať sa svojim normálnym aktivitám.

Som tak ohromený, aký pokrok som urobil a ako neuveriteľne dobre sa rana zahojila. Chcel by som poďakovať Davidovi Schmidtovi za možnosť použiť X39 a chcem sa podeliť o svoju skúsenosť s každým.'

 

– Jim L.

 

"Mal som v októbri 2017 vážnu dopravnú nehodu, dva podporné disky v šiji, ktoré tlačili na nervy s ďalšími dvoma v oblasti bedier. Po absolvovaní  terapie počas siedmych mesiacov, som dosiahol stav, kedy boli možné už iba epidurály a operácia. LifeWave náplaste znižovali moju hladinu bolesti o niekoľko stupňov, vďaka bohu.

 

Po použití náplaste X39 iba jeden deň moje symptómy ako aj  bolesť zmizla. Myslel som si , že sa u mňa prejavil placebo efekt z pozerania úvodného webinára. Avšak po 2 týždňoch používania náplaste bolesť sa nevrátila a mobilita ako aj rozsah otáčania sa každým dňom zlepšovala. *Zranenie je teraz na 100% vyliečené !

Som plný očakávania, aké budú ďalšie účinky v oblasti regenerácie a aj v iných častiach tela"

 

-THOMAS.E. BURKE

Druckversion | Sitemap
© LifeWave Slovakia

Anrufen

E-Mail