Lepenie LifeWave náplastí je jednoduchéPri lepení LifeWave náplastí postupujte prosím podľa priložených informácií o lepení. Všade je  miesto na nalepenie náplaste  doložené obrázkom  s popisom. Priamo na internete existuje množstvo videí  s návodom na lepenie. Je to úplne jednoduché a zvládne to každý užívateľ.

Detoxikácia a Detoxikačné príznaky

Laboratórne štúdie ukázali, že zvýšenie hladiny glutatiónu spôsobí v tele rýchly vzostup a vylučovanie toxínov močom. Je to následok energetického pôsobenia na bunky, ktoré začnú o niekoľko hodín vylučovať skôr uložené toxíny.

 

Pokiaľ je toxická záťaž vášho tela veľká a obličky nestačia vylučovať toxíny, môžu sa objaviť prechodne rôzne príznaky čistenia organizmu.

 

Preto je veľmi dôležité počas lepenia náplastí piť veľa vody!!!

 

Charakter detoxikačných príznakov je

- od miernych

 

– únava, bolesti hlavy, ospalosť, zhoršenie koncentrácie, nervozita, kovová chuť v ústach ( to svedčí o tom, že sa čistí náš nervový systém).

 

- až po silnejšie

 

-  hnačka, nádcha, odhlieňovanie ( nádcha, kašeľ.…), bolesť v krku, dráždenie močových ciest, krátkodobé zhoršenie kožných prejavov, bolesť kĺbov a iných miest, kde v minulosti vzniklo infekčné ložisko, potenie i ľahké zvýšenie teploty…

 

Príznaky bývajú väčšie u niektorých rizikových osôb, akými sú fajčiari a osoby vystavené pri práci  chemickým látkam a jedom.

 

Jedná sa vždy o krátkodobý problém, ktorý je známkou toho, že naše telo získalo schopnosť sa zbavovať škodlivín. Po prekonaní týchto počiatočných nepríjemností dochádza k celkovému zlepšeniu .

 

Pokiaľ by nepomohol opakovaný väčší prísun tekutín – vody, odporúčame odlepiť náplasť.  

 

Pri vzniku výraznejších príznakov, sa odporúča aplikovať náplast počas jedného týždňa iba každý druhý deň. 

 

 

Miesta lepenia - lepte náplaste postupne na všetky odporúčané  body, uvedené v príbalovom letáčiku. Slovenský návod  na lepenie nájdete v tejto kapitole.

 

Rozšírené možnosti lepenia -


Anrufen

E-Mail