LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributor

  

Predstavujeme Vám náplasť Y -Age Glutathione 

  

  • Zlepší celkový zdravotný stav
  • Posilňuje imunitný systém
  • Podporuje vylučovanie nahromadených jedovatých látok
  • Prispieva k znižovaniu jemných línií a vrások*

 

nontransdermálna náplasť - žiadna látka do tela neprechádza

 

LifeWave sa podarilo BEZ piluliek a BEZ injekcií zvýšiť hladinu glutatiónu nontransdermálne do 24 hodín až o 300%!

 Fakty o glutatióne a o jeho využití v programoch na spomalenie starnutia   

Anti Aging program =  Spomalenie procesu starnutiaGlutatión je prírodná látka, ktorá sa od prírody nachádza v ľudskom tele.

Ako starneme, znižuje sa hladina glutatiónu v našom tele, čo si vyžaduje jeho doplňovanie.


Glutatión je hlavným antioxidantom a hrá dôležitú úlohu pre naše zdravie.


Ako starneme, nahromadia sa v našom tele toxické látky. Glutatión chráni telo pred mnohými jedovatými látkami, s ktorými prichádzame denne do styku.


Ako starneme, sme vystavení vplyvu mnohých ťažkých kovov: v jedle, ktoré jeme, vo vzduchu, ktorý dýchame. Glutatión je známy tým, že odstráni z tela  ťažké kovy vrátane ortuti.


Keď cvičíme, naše telo spotrebuje svoje zásoby antioxidantov; glutatión je známy tým, že zlepšuje športový výkon a pomáha nám ho udržať po dlhšiu dobu.


Ako starneme, náš imunitný systém slabne; Glutatión môže udržať funkciu imunitného systému na vrchole.

 

TU si pozrite miesta lepenia pre náplasť Y -age Glutathione.V priebehu 24 hodín alebo aj menej, počas ktorých nosíte LifeWave náplasť Y – age Glutathione, už väčšina ľudí spozoruje zmenenú hladinu glutatiónu – hlavného antioxidantu v tele.Y - age Glutathione je veľmi účinný,  detoxikuje telo prirodzeným spôsobom, posilňuje imunitný systém a dokáže posunúť ručičku na hodinách starnutia späť vďaka jeho vysoko účinným anti- agingovým vlastnostiam. Skutočne veľa ľudí uviedlo, že ich koža už po niekoľkých dňoch používania náplastí vyzerala oveľa lepšie.Glutatión – vládca všetkých antioxidantov

 

LifeWave sa podarilo BEZ piluliek a BEZ injekcií zvýšiť hladinu glutatiónu nontransdermálne do 24 hodín o 300%!Na trhu sú dostupné aj  iné potravinové doplnky s glutatiónom, ale klinické štúdie ukázali, že bežné glutatiónové pilulky, prášky alebo nápoje dokážu zvýšiť hladinu glutatiónu iba o 10% za 30 dní. 

Bola vykonaná dvojitá slepá kontrolovaná štúdia s placebom, aby mohla nezávisle posúdiť účinnosť Lifewave náplaste Y – Age Glutathione pri zvýšení hladiny glutatiónu v krvi za obdobie 24 hodín a niekoľko dní. Základné údaje boli zhromaždené u všetkých osôb; priemerné hladiny glutatiónu u všetkých jedincov boli na úrovni ca 2020 umole/L, ako je to zobrazené na grafe vľavo. (" Normal Value“). Po 24 hodinách používania náplaste Y – Age Glutathione vzrástla priemerná hodnota glutatiónu u všetkých jednotlivcov na 7326 umole/L. To znamená, že za 24 hodín používania náplaste Y – Age Glutathione vzrástol glutatión priemerne trojnásobne, než je obvyklé. Graf na pravej strane ukazuje, ako sa dramaticky zvýšila hladina glutatiónu v priebehu 24 hodín u jedincov, používajúcich LifeWave náplasť oproti tým, ktorí náplasť Y – Age Glutathione nemali..

 

LifeWave výskumné štúdie, vykonané v roku 2006 skúmali nezávisle účinkyY-Age Glutathione náplaste na hladinu glutatiónu v krvi za obdobie 5 dní.   Po 24 hodinách používania náplaste vrástla priemerná hladina glutatiónu v krvi o viac ako 300 percent oproti východiskovej hodnote. A nielen to, ale po uplynutí päťdňovej testovacej doby , zostala hladina i naďalej na tejto zvýšenej úrovni.

  

Viacnásobné štúdie potvrdili, že LifeWave náplasťY-Age Glutathione zvýšila hladinu glutatiónu v krvi bezpečným a prirodzeným spôsobom!


Hladiny glutatiónu v krvi boli definované ako jeden z najdôležitejších ukazovateľov nášho celkového zdravia. Ako hlavný antioxidant v tele má glutatión celý rad rôznych metabolických funkcií, vrátane funkcie „ zberača“ voľných radikálov, a “znovu dobitia“ opotrebovaných antioxidantov a ich návrat späť do aktívneho stavu ( u vitamínu C, vitamínu E, vitamínu A, atď.), ďalej má za úlohu udržiavať imunitný systém, podporovať proteínové štruktúry a odstrániť z tela cez pečeň ťažké kovy, akým je i ortuť.


Súčasné metódy, ktoré sa snažia zvýšiť hladinu glutatiónu , nie sú veľmi účinné. Orálne doplnky glutatiónu sú zničené žalúdočnou kyselinou.

 

Glutatión je tri-peptid zložený z troch aminokyselín a pridaním   týchto aminokyselín do stravy nezaručuje zvýšené hladiny glutatiónu. Glutatiónové injekcie sa premietnu do zvý-

šenej hladiny glutatiónu v krvi avšak táto metóda je nežiaduca na dennej báze, je drahá a nepohodlná.


LifeWave náplasť Y-Age Glutathione je nový  a revolučný spôsob, ako zvýšiť hladiny glutatiónu v tele. Naša technológia zvýši hladinu glutatiónu pohodlne, účinne a bezpečne. 

 

Glutatión - jeho tvorba v tele po 40- tke výrazne klesá
Y -Age Gluthation - Super Antioxidant.pd[...]
PDF-Dokument [335.1 KB]

Štúdia Dr. Steva Haltiwangera, MD, CNN, uverejnená v  odbornom časopise HIPPOCRATES - Healing our world

klikni tu :A New Way to Increase Glutathione Levels in the Body

Dr.Steve Haltiwanger MD, CNN Štúdia - zlepšenie kvality pleti
studia Dr. Haltiwanger_kvalita pleti.doc[...]
PDF-Dokument [163.2 KB]

Biofotónové náplaste

 

Biofotónove náplaste - Dr. Veronika Königswieser

Tajomstvo biofotónových náplastí

Dr. Veronika Königswieser

 

Obnova a dorastenie chrupavky - spôsob lepenia

 

Glutatión - výsledky klinickej štúdie

 

Alergie - účinná a rýchla pomoc pomocou akupunktúrnych náplastí

 

100 % záruka vrátenia peňazí
Druckversion | Sitemap
© LifeWave Slovakia

Anrufen

E-Mail