LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributor

Predstavujeme Vám náplasť Y - age Aeon® Náplasť Y-Age Aeon je unikátny, jediný produkt svojho druhu, ktorý nebol nikdy predtým k dispozícii. V klinickom výskume vykonávanom spoločnosťou Lifewave bolo zistené, že Aeon má tieto nasledovné výhody:

 

Nová éra v boji so starnutímAeon - znižuje stres v tele

 

 • Klinické testy potvrdili zníženie stresu v tele

• Klinické testy potvrdili zníženie zápalov

• Ich použitie je pohodlné a jednoduché

• Do tela sa nedostávajú žiadne chemické látky 

 Klinická štúdia ukázala, vyváženie autonómneho nervového systému v priebehu iba 10 minút od nalepenia náplaste. Jedná sa o výsledok v kľude, v bezstresovom stave.

 

 • zníženie bunkového stresu •harmonizácia srdcového rytmu a krvného tlaku •• chráni pred zápalmi • spomaľuje starnutie • predlžuje životnosť buniek

Hoci sme si toho nie vedomí, stres má v každodennom živote enormný účinok na náš starnúci proces. Určite poznáte sami vo svojom okolí ľudí, ktorí sú pod stresom a ktorí viditeľne starnú pred Vašimi očami. Dôkazy o súvislosti medzi stresom a starnutím sa nezakladajú iba na ojedinelých správach.

 Fyziológovia vedia už viac ako 50 rokov, že zviera, ktoré je pod stresom, veľmi rýchlo starne. Stres produkuje škodlivé voľné radikály a iné biochemické látky, ktoré môžu poškodiť naše tkanivo a našu DNA.

Výskumné štúdie z nedávnej minulosti tiež preukázali, že vďaka chronickému stresu môže byť znížená úroveň hormónu DHEA (dehydroepiandrosterón).Tento účinný hormón priamo súvisí s priemernou dĺžkou života a zvyšuje hladinu stresového hormónu kortizolu, ktorý súvisí so zrýchleným procesom starnutia.

       Ale teraz tu máme novú účinnú zbraň v boji proti stresu a starnutiu
                         náplasť Y – Age Aeon®. 
Tento nový revolučný produkt bol vytvorený preto, aby podporil "anti-stresovú reakciu v ľudskom tele. Nižšia úroveň stresu preukázateľne pôsobí proti predčasnému starnutiu. Náplasť Y –Age Aeon sa nalepí na akupunktúrne body, ktoré sú známe tým, že stimulujú imunitný systém v takej miere, aby ste mohli dostať maximálny úžitok z tohto produktu.

Y-Age Aeon® vytvára rovnováhu

 

Váš autonómny nervový systém je možno  najdôležitejším ukazovateľom toho, ako vaše telo zvláda stres. Tento regulačný systém riadi väčšinu mimovoľných činností tela, ako sú napr. trávenie, metabolizmus a srdcová frekvencia. Náš výskum ukázal, že Y-Age Aeon prispieva k podpore rovnováhy autonómneho nervového systému a tým v konečnom dôsledku znižuje stresovú reakciu tela.

 "Očakávali sme, že náplasť Aeon by mohla viac vyrovnať autonómny nervový systém. Zdá sa, že toto očakávanie sa potvrdilo. Pozri na tento výsledok vľavo.."


– Thomas Budzynski, PhD

"Infračervený obraz poskytuje vizuálne zobrazenie náplaste Aeon pri práci. Po 10 minútach môžete vidieť jasný pokles miestnej teploty, čo ukazuje na zníženie zápalu."


– Dean Clark, DCY-Age Aeon® dosahuje výsledky -  čítajte ďalejDruckversion | Sitemap
© LifeWave Slovakia

Anrufen

E-Mail