LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributor

Môžu kmeňové bunky naozaj bojovať proti starnutiu?

Všetci chceme bojovať so starnutím, ale zásoby tinktúr a elixírov nestačia na to, aby sme mohli bojovať proti tomu, čo je nevyhnutné. Čo keby sme mohli bojovať proti starnutiu zvnútra, bez toho , aby sme použili krémy alebo chirurgický zákrok?

 

Ako starneme, naša koža stráca pružnosť, vrásky   v priebehu času sú čoraz viac viditeľnejšie. Svieži, mladistvý vzhľad začína slabnúť a tak veľmi  by sme to chceli spomaliť alebo zastaviť až väčšina ľudí počase to vzdáva a myslí si, že aj tak  nemôže nič robiť ... až do teraz!

 

Vedeli ste, že kmeňové bunky majú silný účinok na starnutie?

 

Kmeňové bunky majú schopnosť reprodukovať kolagén v koži a aj ho opravovať - to pomôže časom redukovať vrásky a zlepšiť elasticitu kože .

 

Vytvorili sme náplasť, ktorá môže zvýšiť v tele peptid , ktorý je známy aktiváciou kmeňových buniek. Proces starnutia by mohol nájsť svojho pána!

 

Môže Vás aktivácia kmeňových buniek zachrániť pred migrénou? 

Každý prežíva migrénu inak, avšak jedno je isté, nikto ju nechce mať! Pri záchvate migrény môžu bolesti a symptómy migrény trvať 5 - 72 hodín a postihnutí migrénou majú silne obmedzený  výkon v práci , v sociálnych kontaktoch ako aj bežnom živote.

 

Migréna môže byť spôsobená mnohými situáciami a niektorí ľudia uvádzajú, že ich migréna je vyvolaná v dôsledku podnetov, ako sú jasné svetlo, pachy, alebo vysoký hluk. Všetky tieto spúšťače môžu dráždiť trojklanný nerv, jeden z hlavných nervov na tvári. Tento nerv je zodpovedný za prenos podnetov z tváre do mozgu. Ak sú mozgové bunky stimulované spúšťacím faktorom migrény, môže sa trojklanný nerv zapáliť. Krvné cievy napuchnú , čo vyvolá silnú bolesť na tvári, sánke, hlave alebo krku.

 

Niektorí pacienti sa snažia bojovať proti bolesti užívaním voľnopredajných liekov, kým tí, ktorí majú chronickú migrénovú bolesť užívajú lieky na predpis. Bohužiaľ, tieto lieky môžu zvýšiť frekvenciu záchvatov migrény, ak sa prijímajú príliš často a po dlhú dobu.

 

V terapii nazývanej SVF, sa používajú kmeňové bunky  na liečbu zápalu trojklanného nervu a takto sa znížia migrénové bolesti. V prípade, že sa podarí aktivovať  kmeňové bunky,  tie zvíťazia nad zápalom trojklanného nervu.(Trigeminus)

 

Náša nová náplasť, X39, má schopnosť zvýšiť peptid, ktorý je známy tým, že aktivuje kmeňové bunky.  

 

pozn.: náplasť ´= v angl. patch

 

 

Biofotónové náplaste

 

Biofotónove náplaste - Dr. Veronika Königswieser

Tajomstvo biofotónových náplastí

Dr. Veronika Königswieser

 

Obnova a dorastenie chrupavky - spôsob lepenia

 

Glutatión - výsledky klinickej štúdie

 

Alergie - účinná a rýchla pomoc pomocou akupunktúrnych náplastí

 

100 % záruka vrátenia peňazí
Druckversion | Sitemap
© LifeWave Slovakia

Anrufen

E-Mail