LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributor

Akupuktúra

 

Akupuktúra je tradičnou formou liečiteľstva ďalekého východu. Patrí k najstarším liečebným metódam a používa sa až do dnešných čias. Akupunktúra je široko ďaleko najviac používaná liečebná metóda. Liečitelia stimulujú vnútorný systém regulácie tela pomocou ihiel, tlaku alebo iných metód a povzbudia tým prirodzený liečebný proces v tele. Táto metóda sa používa na zmiernenie bolesti a potiaží, môže odstrániť stresom podmienené ťažkosti a vo všeobecnosti podporuje zdravie.

Všetky formy akupunktúry sa zakladajú na nasledovnej poučke o tradičnej čínskej medicíne: Cieľom liečenia je znovu vytvorenie prirodzenej rovnováhy a harmonického toku energie (Qi) v celom tele.

Akupunktúra sa zameriava na regulovanie energetických funkcií ako aj funkcií metabolizmu tela, vrátane orgánov a ich oblastí pôsobenia. V tradičnej čínskej medicíne (TCM) sú žalúdok, slezina a obličky spojené s funkciou chute do jedla. Ak minimálne jeden z týchto orgánov je preťažený alebo je v nerovnováhe, môže to viesť k zlému, popr. nadmernému apetítu.
SP6 Complete Appetite Control Patch je založený na princípoch tradičnej čínskej medicíny a reguluje chuť do jedla jemným povzbudením stimulujúcich bodov, ktoré zvyčajne súvisia so správnou funkciou žalúdka, sleziny a obličiek.Upozornenie:

 Odporúča sa pred použitím SP6  na chudnutie,  aplikovať náplaste radu Y - AGE ( na čistenie organizmu, detoxikáciu) v trvaní cca 1 mesiac.
Je nutné si uvedomiť, že i porucha  akou je obezita, je spôsobená zlým fungovaním  a zlou súhrou orgánov  a hormónov v tele. Mnohí ľudia  schudnú cca 5 kg už pri očistnej kúre.

Pri chudnutí sa uvoľňujú ďalšie toxíny z tuku a môžu spôsobiť nepríjemné detoxikačné príznaky. Preto je dôležité, aby orgány, ktoré nás zbavujú toxínov, boli na túto záťaž dobre pripravené. Prečítajte si viac - Glutatión - účinný mechanizmus

Biofotónové náplaste

 

Biofotónove náplaste - Dr. Veronika Königswieser

Tajomstvo biofotónových náplastí

Dr. Veronika Königswieser

 

Obnova a dorastenie chrupavky - spôsob lepenia

 

Glutatión - výsledky klinickej štúdie

 

Alergie - účinná a rýchla pomoc pomocou akupunktúrnych náplastí

 

100 % záruka vrátenia peňazí

Anrufen

E-Mail