LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributor

NOVÁ TECHNOLÓGIA SPÁNKU

My všetci sme zvyknutí na myšlienku, že musíme dať niečo do nášho tela (napr. vitamíny), aby sme zlepšili svoje zdravie. Kým správna výživa, voda a šport sú nutnými súčasťami zdravého životného štýlu, naše telo si ale naviac ešte vyžaduje nepretržitý tok energie.
Napríklad, náš mozog a nervy prenášajú elektrické signály na naše svaly, aby ich prinútili použiť v nich uloženú chemickú energiu k tomu, aby sa stiahli.

Už po celé tisícročia vieme, že určité špeciálne vlnové dĺžky svetla vyvolajú vnútri ľudského tela špecifické zmeny. Keď ideme na slnko tak určitá frekvencia svetla sa postará o to, aby naše telo produkovalo vitamín D.
Iná vlnová dĺžka svetla (UV) navedie naše telo k tomu, aby produkovalo melanín: tú chemickú látku, ktorá zapríčiní zhnednutie pokožky.
Silent Nights náplaste využívajú týchto poznatkov ku stimulácii akupunktúrnych bodov na našom tele za účelom zlepšenia toku energie, a tým na zabezpečenie spánku bez medikamentov už v prvý večer použitia náplaste
.

 

 

Ako dôležitý je spánok ?

 Strávime približne 8 hodín denne, 56 hodín týždenne, 240 hodín mesačne a 2,920 hodín ročne (jednu tretinu nášho života) SPÁNKOM. Štúdie o spánku ukazujú, že nedostatkom spánku trpí viac ako 70 miliónov ľudí v Spojených štátoch. To stojí zhruba 100 miliárd dolárov každý rok pri nehodách, účty za lekársku starostlivosť a stratu práce. (Štatistika z Brain Facts, Society for Neuroscience, 2002).

 

ĎALŠIE INFORMÁCIETU si pozrite miesta lepenia LifeWave náplastí SILENT NIGHTS

 Biofotónové náplaste

 

Biofotónove náplaste - Dr. Veronika Königswieser

Tajomstvo biofotónových náplastí

Dr. Veronika Königswieser

 

Obnova a dorastenie chrupavky - spôsob lepenia

 

Glutatión - výsledky klinickej štúdie

 

Alergie - účinná a rýchla pomoc pomocou akupunktúrnych náplastí

 

100 % záruka vrátenia peňazí

Anrufen

E-Mail