LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributorAko LifeWave funguje

  

Spoločnosť LifeWave vyvinula svjo vlastnú, vyššiu formu fototerapie. Jedná sa o patentovanú technológiu. Je oficiálne uznanou technológiou vo všetkých štátoch Európskej Únie. Doteraz bolo ukončených 90 klinických štúdií. viac na www.lifewave.com/research.asp.

 

Že ľudské telo vytvára energiu, ktorá prúdi v tele a vystupuje do priestoru okolo fyzického tela, zistili už pred 4 tis. rokmi v Číne, kde vznikla akupunktúra. Táto liečebná metóda pracuje s týmito energiami pomocou vpichovania ihiel do akupunktúrnych bodov a tým upravuje prúdenie energie v tele. Tibeťania a Číňania poznali, že pokiaľ dôjde k porušeniu prúdenia energie, vzniká zdravotný problém. Toto elektromagnetické pole ľudského tela je v alternatívnej medicíne a liečiteľstve nazývané aurou.

 

Poznatky , získavané pozorovaním starých Číňanov v posledných desaťročiach potvrdzujú mnohí vedci, pracujúci v obore biofyziky. V r.1980 Dr. J. Zimmerman pomocou špeciálneho magnetometra detegoval veľmi malé pulzné pole nad povrchom tela.

 

Prof. Dr. Fritz- Albert Popp objavil v r. 1976 za použitia merača fotónov, že živé bunky, nachádzajúce sa v tmavom priestore, vysielajú svetlo určitej frekvencie ( biofotóny). Bunky využívajú tieto svetelné frekvencie (biofotóny) ku komunikácii. Frekvencie svetla spúšťajú telesné funkcie; rôzne svetelné frekvencie pripomínajú bunkám ich úlohy;

 

V Európe a v Spojených štátoch prebieha biofyzikálny výskum, ktorý preukazuje, že bunky v tele spolu komunikujú pomocou fotónov svetla cez fotobiomodulátory. To znamená, že svetlo je komunikačným prostriedkom medzi bunkami. Zakladateľom tejto myšlienky je biofyzik Fritz Albert Popp.

 

Toto nám potvrdzujú i všeobecne známe javy:

 

Keď ideme na slnko, tak určitá frekvencia svetla spôsobí, že naše telo začne produkovať vitamín D; alebo, keď sa slníme, tak určitá frekvencia svetla ( UV žiarenie) spustí v našom tele tvorbu melanínu, spôsobujúcu zhnednutie pokožky.

 

Zakladateľ firmy LifeWave a taktiež vedec – David Schmidt sa už viac ako 10 rokov zaoberá skúmaním tohto javu, ktorý sa nazýva fotobiomodulácia. Bunky cez bunkovú membránu prijímajú svetelné signály a premieňajú ich v určitý typ správania sa. Svetlo je príčinou určitých reakcií v tele.

 

Na LifeWave náplastiach sú nanesené telu vlastné látky ( aminokyseliny, špecifické cukry a kyslík vo vodnom roztoku), ktoré sú nositeľom špecifickej vlnovej dĺžky svetla a táto zapríčiní špecifickú reakciu tela na túto vlnovú dĺžku. Tieto látky nevstupujú do tela, iba ovplyvňujú elektro-magnetické pole okolo tela a upravujú vlny pulzného poľa tak, aby prenášali do tela potrebné informácie. Prenos informácie bez vstupu látok do tela.

 

Ľudské telo je na základe takto modulovaných informácií ovplyvňujúcich jeho biopole schopné odhaliť voľné radikály poškodzujúce bunky a poslať antioxidanty, aby ich zastavili.

 

Už dávno vieme, že svetlo môže liečiť. Používame infračervené i UV lúče, používame magnetoterapiu k liečeniu rôznych lokálnych zdravotných problémov. Tieto metódy sa používajú lokálne, ale táto technológia pracuje s celým energetickým systémom nášho tela tak, že odstraňuje energetické bloky, ktoré vo svojom následku spôsobujú zdravotné problémy. Dá sa povedať, že toto je energetická liečba v pravom slova zmysle.

 


Jednoduchý návod na lepenie i s vyobrazením nájdete na stránke : Miesta lepenia

  

 

Čo je fototerapia?

 

 

Fototerapia, niekedy označovaná ako svetelná terapia alebo helioterapia) bola uznanou a používanou pred viac ako tisíckou rokov. Avšak,  pochopenie prečo rôzne frekvencie svetla aplikované na pokožku vytvárajú priaznivé účinky, je skôr z nedávneho vývoja.

 

V 1903 Dr. Niels Finsen dostal Nobelovú Cenu  v odbore fyziológia alebo medicína za používanie umelého svetla  na liečenie jednej formy lupienky. A výsledkom čoho je, že  Finsen je považovaný za otca fototerapie.

 

Nedávno vstúpila fototerapia do modernej doby s využitím formy  aktívneho svetla, akými sú farebné lasery, LEDs a UVB technologie.  Odbory zdravotníctva vlád po celom svete, vrátane Food and Drug Administration (FDA) v USA,  schválili využitie fototerapie pre aplikácie ako je úľava od bolesti. Je zrejmé, že fototerapia sa ujala ako životaschopná moderná lekárska technológia.

Dnes, LifeWave náplaste využívajú pokročilú formu fototerapie, ktorá nevyžaduje žiaden aktívny svetelný zdroj (to znamená nepotrebujete lampu). Namiesto toho, LifeWave náplaste aktivované telesným teplom, odrážajú telu vlastné svetlo späť na bunky. Výsledkom je bezpečná, účinná a klinicky preukázaná metóda ako zlepšiť svoje zdravie.

Pozrite si klinické štúdie, udelené patenty TU

.Druckversion | Sitemap
© LifeWave Slovakia

Anrufen

E-Mail