LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributor

  Predstavujeme Vám náplasť ICEWAVE 

 

Predstavte si rýchlu úľavu od bolesti bez použitia liekov....

 

a ešte si predstavte, že máte túto náplasť.

 


  • Bezpečná a prirodzená úľava od bolesti
  • Účinná pri lokálnych bolestiach
  • ako aj  pri bolestiach celého tela
  • Bezpečné a jednoduché použitie
  • Rýchle výsledky bez liekov a ich vedľajších účinkov
  • znižujú zápaly

Náš exkluzívny non - transdermálny systém náplastí využíva novú technológiu, pričom jemne stimuluje akupunktúrne body - čím sa doslova zvýši tok energie v tele , zmierni sa bolesť a nepohodlie - už v priebehu niekoľkých minút po použití! 

IceWave dosahuje výsledky

Pozrite sa na obrázky dole pred a po a nalepení náplaste, je jasne zrejmá redukcia „ horúcich fľakov“. Tento lokálny tepelný efekt znamená , že nadmerné teplo je zredukované do poškodenej oblasti a čo nasleduje, je zníženie bolesti, zníženie citlivosti a obnovenie rozsahu pohybu v konkrétnom mieste poškodenia.Zníženie bolesti a zápalu už po 5 minútach

Horné dve infračervené snímky ukazujú zápal v oblasti krku, ramien a spodnej časti chrbta. Po 5 minútach po nalepení náplaste ICEWAVE , znižujúcej bolesť je zaznamenaná  dramaticky znížená teplota a zápal. Tieto snímky boli nadobudnuté v rámci výskumnej štúdie . Celkové výsledky boli, že 34 z 36 ľudí reagovalo tak, ako je na obrázku hore. Bolo dokázané, že zníženie zápalu a teploty pretrváva nielen počas nosenia náplaste ale aj potom, ako je náplasť odstránená.Klinické štúdie preukazujú účinnosť IceWave

Použitie lekárskeho infračerveného zobrazenia jasne ukazuje na termoregulačný účinok náplastí IceWave. Jednoducho nalep bielu náplasť IceWave do stredu hrudníka a hnedú náplasť IceWave na miesto bolesti. Možno ich mať nalepené až 12 hodín.Ako je možné, že účinkujú tak RÝCHLO?


LifeWave IceWave náplaste sú vytvorené tak, aby zvýšili tok energie v mieste, kde sú nalepené. Naše telo má merateľné elektrické pole a energetický tok sa dá ľahko merať pomocou rôznych vedeckých prístrojov. Umiestnením LifeWave IceWave náplaste na miesto bolesti sa zvýši energetický tok a tým sa veľmi rýchlo zníži zápal a bolesť.

Podľa tradičnej čínskej medicíny je známe, že bolesť je vlastne zablokovaná energia v tele.

Je náplasť IceWave bezpečná?

 

LifeWave IceWave náplasť je úplne bezpečná. Nič nevstupuje do tela. V skutočnosti ju v prípade potreby môžete nosiť na oblečení. LifeWave IceWave je bezpečná k dennodennému použitiu, nakoľko nič do tela neprechádza.

 

TU si pozrite " Hodinovú metódu" pre lepenie ICEWAVE

TU si Pozrite miesta lepenia pre: bolesť hlavy, bolesť ramien, ISCHIAS, bolesť kolien

ICEWAVE - športovci
page-1.jpg
JPG-Datei [705.6 KB]
Štúdia s IceWave ukončená v Taliansku
ICEWAVE studia v Taliansku.pdf
PDF-Dokument [278.7 KB]
Druckversion | Sitemap
© LifeWave Slovakia

Anrufen

E-Mail