LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributor

Detoxikácia orgánov - Klinická štúdia s glutatiónom dosiahla neuveriteľné výsledky  

Viac info o glutatione a spôsob dodaniaKlinická štúdia v nedávnej dobe u subjektov nosiacich náplasť Y-Age Glutatión ukázala pozoruhodné merateľné výsledky vo funkcii orgánov. Vedúci výskumník Dr. Sherry Blake-Greenberg zistila, že za jeden mesiac používania, náplasť Glutatión  podstatne odstránila z tela toxíny,  čím sa dosiahlo zlepšenie vo všetkých ôsmich skúmaných orgánoch tela.  

 

Dr. Blake-Greenberg of Health Integration Therapy in Palos Verde Estates, CA, testovala túto náplasť na 30 subjektoch. Po dobu štyroch týždňov, desať osôb  mali nalepené náplasť každý deň, zatiaľ čo druhých 20 osôb  lepilo  náplasť po dobu piatich dní v týždni. Obe skúmané skupiny mali merateľné zlepšenie funkcie orgánov, aj keď prvá skupina, ktorá  nosila náplasť denne dosiahla väčšieho zlepšenia funkcií orgánov.

 

U všetkých subjektov, Dr Blake-Greenberg testovala osem orgánov zažívacieho a endokrinného systému orgánov a žliaz pred, v priebehu a po skončení štúdie, vyhodnotenie výsledkov bolo pomocou Electro intersticiálneho systému skenovania (EIS) . Dr. Greenberg zistila, že po nosení náplasti Glutatión, subjekty dosiahli ohromné/ pôsobivé  zníženie toxínov v ich orgánoch.

 

Nielenže boli zlepšenia merateľné, ale obe skupiny dosiahli štatisticky významných výsledkov.

 

V prvej skupine, ktorá nosila náplasť každý deň, všetkých 10 subjektov  malo vysoko výrazné zlepšenie vo všetkých 8 meraných orgánoch. V druhej skupine, ktorá nosila náplasť  päť dní v týždni, všetci 20 ti v skupine mali významné zlepšenie v 4 z ôsmich meraných orgánov.


Výsledky štúdie sú neuveriteľné! Ale, vy ste asi premýšľali, čo presne tieto výsledky znamenajú? Celkom jednoducho, každý človek, ktorý nosil náplasť Glutatión zažil zlepšenia funkčnosti orgánu.
 

Tieto výsledky sú to, čo by ste očakávali od glutatiónu, silného, veľmi účinného antioxidantu. Podľa Dr. Blake-Greenberg, "náplasť zvyšuje produkciu antioxidantu na bunkovej úrovni, čo zvyšuje energiu buniek  na vytlačenie  toxínov z orgánov."

 

"Zvýšenie glutatiónu vytvára okamžitú reakciu na úrovni orgánov," vysvetlila.

"Bunky vytláčajú toxíny do krvného riečišťa, ktoré sú potom odvádzané cez lymfatický systém. Bunky pracujú nadčas, aby detoxikovali/očistili organizmus. "


David Schmidt, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti LifeWave,  je nadšený výsledkami štúdie. "Výsledky boli natoľko silné, že v rámci tejto veľkosti vzorky sme dosiahli štatistickú významnosť. To je len ďalší spôsob, ako povedať, že výsledky štúdie sú vedecky akceptovateľné, "vyhlásil.“

 

"Keď budete nosiť  náplasť Glutatión päť dní v týždni, v priebehu prvého mesiaca užívania,

50 percent z orgánov Vášho tela  bude vykazovať zlepšenie funkcie," uviedol David. "To samo o sebe je fantastické!"


"Ale oveľa pozoruhodnejšie je, že výsledky tejto štúdie ukazujú, že keď budete nosiť náplasť Glutatión každý deň, všetky orgány v tele  vykazujú zlepšené funkcie!"

Táto štúdia ukazuje, čo už vieme: " Sme bombardovaní jedmi každý deň, a my musíme naše telo chrániť každý deň od  týchto toxínov," vysvetlil.

 

 

Chcete viac informácií?  Napíšte nám :  Kontakt 

Biofotónové náplaste

 

Biofotónove náplaste - Dr. Veronika Königswieser

Tajomstvo biofotónových náplastí

Dr. Veronika Königswieser

 

Obnova a dorastenie chrupavky - spôsob lepenia

 

Glutatión - výsledky klinickej štúdie

 

Alergie - účinná a rýchla pomoc pomocou akupunktúrnych náplastí

 

100 % záruka vrátenia peňazí

Anrufen

E-Mail