LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributor

LifeWave akupunktúrne náplaste fungujú ako akupunktúra.Tieto náplaste sa nalepia na akupunktúrne body a regulujú jemne a trvale tok energie, ktorou sú stimulované meridiány. Je to teda akupunktúra bez ihiel. Ako to môže fungovať? Medzi dve fólie je zatavené púzdro, ktoré je naplnené tekutinou, ktorá obsahuje aminokyseliny alebo polysacharidy. Počas procesu sušenia kryštalizujú tieto substancie a pôsobia ako malé zrkadielka, ktoré odrážajú biofotóny, ktoré vyžaruje každá bunka, znova späť na bunky. Za tento objav, že bunky vysielajú biofotóny, a že prostredníctvom nich aj komunikujú medzi sebou, dostal Sr. Fritz Popp Nobelovú cenu. 

1. video

 

Pitie dostaočného množstva vody je obzvlášť dôležité pri aplikovaní akupunktúry ako i LifeWave náplastí. Potom nefungujú optimálne. Tieto náplaste majú rôzne použitie.

ICEWAVE - slúžia na ošetrenie bolesti. Nalepením na doporučený bod  zníži  až odstráni bolesť do niekoľkých sekúnd.

ENERGY ENHANCER - zlepšia svalovú silu a výdrž.

SILENT NIGHTS - sú uznané ako zdravotná pomôcka Klasse 1 a slúžia na zlepšenie kvality spánku. 

SP6 - slúžia na reguláciu apetítu.

Tieto tri druhy - CARNOSIN, GLUTATION a AEON - slúžia na regeneráciu a očistu celého tela. Po krátkom návode na používanie od poradcu môžete náplaste lepiť sami podľa priložených návodov na lepenie. Organizujeme taktiež pravidelne školenia na lepenie. Náplaste sú vhodné nielen pre dospelých, ale aj pre deti, bábätka a zvieratá.

2. video

Príklady lepenia - koleno - rameno - brucho

Po krátkom vysvetlení môžete patches následne sami používať. K tomu máte  návody na použitie v slovenskom jazyku spolu s obrázkami.

Príklad lepenia : koleno

 

"Kde bolí koleno a pri akom pohybe?"  Bolí ma tu, a keď ho pokrčím. " Prosím vystrieť koleno a  prestať pri pokrčení tam, kde Vás začne bolieť " Teraz.

Teraz sa napite vody, pretože bunky sa musia vo vode kúpať, iInáč nemôže byť vedená žiadna energia a elektrina a inak potom nefunguje ani akupunktúra a ani náplaste.

" Pri tejto pacientke som sa rozhodla nalepiť AEON na strednú líniu,pretože AEON náplasť uvoľňuje svalstvo a účinkuje už vopred tak, že znižuje bolesť. ICEWAVE náplaste ( hnedá a biela) príde teraz  nalepiť konkrétne na bolesť kolena. A síce hnedá náplasť z  vnútornej strany a biela z vonkajšej strany.

negatívne nabitá - hnedá náplasť

pozitívne nabitá - biela náplasť

" Prosím teraz ešte raz, hýbte kolenom a prestaňte tam, kde to zabolí. Ah tak to je veľmi dobrá reakcia. Teraz nalepíme  náplaste na pevno."

 

3. video

Príklad lepenia : rameno          video č.3

 

"Kde Vás to bolí?"  Tu. Bolí Vás to v tom bode , alebo bolesť vystreľuje? Bolí ma to v tom bode. Vodu už vypila a tu nalepíme AEON na krk, ktorý uvoľňuje stuhnuté svalstvo šije. AEON účinkuje protizápalovo, uvoľňuje svalstvo upokojuje nervový systém a už sám osebe zmierňuje bolesť.

Na hlavné miesto bolesti príde nalepiť hnedá ICEWAVE náplasť - negatívne nabitá a ukľudňujúca náplasť. Tiež zatiaľ provizórne nalepiť. Tu ukážem hodinovú metódu.

Hnedá náplasť teraz predstavuje stred ciferníka a bielou budeme pohybovať  ako keby bolo 3,6, 9, 12 hodín ( pri pozícii 12 môže byť biela náplasť vyššie na hlave- otestovať) , alebo  ešte jedna pozícia  vpredu na ramene . ako keby sme šípom prebodli rameno( presne oproti hnedej náplasti bude umiestnená biela náplasť)

Skúsime otočenie hlavy  - ten pohyb ešte nie je úplne uvoľnený. My sme to vyskúšali predtým a pri pozícii bielej náplaste na "3"  môže pacientka otočiť hlavu . Vidí moje rameno a vlasy a ja vidím jej celý profil. Teraz ich nalepíne na pevno.

 

Príklad lepenia - brucho       video č. 3

 

Pri očiste čriev a pri potiažach s trávením sú odporúčané body lepenia. To je tento bod - tam nalepíme GLUTATION . Tu nalepíme ENERGY - biela vpravo a hnedá vľavo od  pupka Dodatočne ešte môžeme nalepiť SP6 - na bod, uvedený v brožúre.

 

Pozn: tento preklad je pomôckou pri prehrávaní si videa, aby bolo možné lepšie pochopiť výklad.

Biofotónové náplaste

 

Biofotónove náplaste - Dr. Veronika Königswieser

Tajomstvo biofotónových náplastí

Dr. Veronika Königswieser

 

Obnova a dorastenie chrupavky - spôsob lepenia

 

Glutatión - výsledky klinickej štúdie

 

Alergie - účinná a rýchla pomoc pomocou akupunktúrnych náplastí

 

100 % záruka vrátenia peňazí
Druckversion | Sitemap
© LifeWave Slovakia

Anrufen

E-Mail