LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LIfeWave Slovakia - Independent LIfeWave distribútor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu Independent LifeWave distributor
LifeWave je Vašou cestou k zdraviu, telesnej pohode a radostnému životu      Independent LifeWave distributor

Skúsenosti lekárov a terapeutov 

Skúsenosti lekárov a terapeutov

MUDr. Andrea Steinerová,  Šamorín


IceWave

Používam náplaste na doplnenie a niekedy aj náhradu akupunktúry. V prípade použitia po akupunktúrnych sedeniach zmierňujú až odstraňujú bolesť a pôsobia protizápalovo, čo celkovo znižuje počet potrebných aplikácií ihiel. Pri chronických, dlhotrvajúcich nedoliečených bolestiach chrbta, bolestiach krku, zamrznutom ramene – dochádza k úľave okamžite a k odzneniu zápalu niekedy aj po prvej aplikácií, najviac však po 5- tich pároch náplastí ( po piatich aplikáciach). Často ich kombinujem s náplasťami AEON.

 

Pri chronických bolestiach kolena sa u mnohých klientov osvedčili náplaste Icewave priamo na koleno. Umožňujú normálne fungovanie.

 

Pri chronických a dlhodobo infúziami, fyzioterapiou liečených bolestí bedra, chrbtice a ramena sa použitím Icewave na body Oblička 1 obojstranne a Aeon na oblasť L5 podarilo tieto bolesti výrazne zmierniť do 10 minút.

 

Pri akútnom lumbagu kombinácia nahrievania, kľudového režimu a náplastí Icewave každých 12 hodín umožnila 3. deň klientke prácu v záhrade. V akútnom štádiu bola bolesť utlmená len veľmi slabo, ale v mieste nalepenia náplastí bolo cítiť ( a to u viacerých klientov) pálenie, pichanie, pulzáciu a pod.

 

U mojich starších klientov – nad 80 rokov – keď bolesť už trvá dlho a nie vždy je dobre lokalizovateľná sú výborné pozície Oblička 1 na chodidlách podľa potreby kombinované bodmi Srdce 7 zvnútra oboch lakťov.Energy Enhancer

Citeľné zvýšenie pohody, odstránenie únavy aj pri ťažkých ochoreniach nádorového typu v kombinácií s detoxikačnou trojkou: AEON, Glutathione a Carnosine.Klienti popisujú zvýšenie fyzického výkonu pri cvičení a celodenný pocit dostatku energie aj po fyzickej námahe alebo ťažkom dni v práci. Tento stav trvá aj večer – približne tých 12 hodín, ale ani po odlepení nenastupuje veľká únava.

 

 Y - Age AEON

Úprava stresom spôsobenej zvýšenej frekvencie srdca.

 

Aeon výrazne posilňuje efekt Icewave náplasti pri silných bolestiach. Často ho lepím do oblasti kde je zápal – napr. nad bedrový kĺb – alebo najbližšie do oblasti chrbtice na body Zadnej strednej dráhy.

 

Náplasť Aeon na bod TM14 pomáha pri tlmení horúčky. Kombinácia náplastí Aeon na TM14Glutathione na Pľúca 9 pomohla zvládnuť detský neustály kašeľ za 10 minút a zabránila rozvoju infektu. Pri rozvinutom alebo chronickom infekte je vhodná aj kombinácia Glutathione a Carnosine na body Prednej strednej dráhy. Striedať s Aeonom.

 

Y -Age: AEON , Glutathione, Carnosine

Mimoriadne pohodlná detoxikácia pre každého. Okrem náplastí Icewave je to najpoužívanejšia kombinácia v mojej ambulancii. Detoxikačné príznaky sa objavili až v 2. mesiaci lepenia, odporúčam minimálne 3 mesiace, potom sa môže lepiť obdeň. Detoxikačné príznaky – najmä v podobe únavy – sa dajú výborne odstrániť pitím väčšieho množstva vody a nalepením Energy Enhancer. Táto detoxikácia – ako vedľajší efekt - viditeľne zlepšuje stav pleti, vyhladzuje jemné vrásky.Detoxikáciou náplasťami v kombinácii s ďalšími terapiami a striedavým prikladaním náplastí IcewaveEnergy Enhancer denne na 15 minút na oči sa podarilo upraviť laboratórne výsledky a výrazne zmenšiť protrúziu očných bulbov pri chorobe štítnej žľazy.

 

Y - Age Carnosine

Hojenie operačnej rany – lepili sme priamo na krytie rany, v mieste pod náplasťou bolo vidno zrastenie okrajov rany už po týždni.

 

Carnosine stiahol zápal a podporil hojenie rany po operácií rakoviny jazyka.

 

SP6 Complete - redukcia hmotnosti

Pravidelné používanie náplastí SP6 počas 3 mesiacov, obdeň doplnené náplasťami Energy Enhancer pomáhajú pri redukcií hmotnosti. Prvá klientka absolvovala súčasne akupunktúru na posilnenie vnútorných orgánov, najmä obličiek – a odstránenie bolestí kolena + odkyslenie organizmu. V priebehu 6 týždňov došlo k redukcii hmotnosti o 4 kg, citeľne v cm v oblasti brucha. Druhá klientka pridala k náplastiam delenú stravu, po mesiaci registrovala pokles hmotnosti, ktorý pokračoval. Tretia klientka pocítila efekt SP6 už po týždni aplikácie na oblečení, pridala kombináciu s Energy Enhancer. Súčasne robíme celkovú očistu a harmonizáciu organizmu a akupunktúru pre problémy so štítnou žľazou , kde došlo k výraznej úprave výsledkov a vysadzovaniu liečby endokrinológom.

Rolf Genslein, terapeut, SchweizY - Age Carnosine

Pacientka mala veľkú bradavicu v brušnej časti, lepili sme Carnosine priamo na bradavicu a po 24 hodinách bradavica zmizla. Ale prosím náplasť vymeňte po 12 - 14 hodinách za novú, pretože sa môže objaviť sčervenanie. Pacientka je nadšená a teraz i verná zákazníčka


IceWave  

Hallo an alle Lifewave Fans,

Jedna speváčka, ktorá máva verejné hudobné vystúpenia so svojim manželom, už roky  užíva Iboprofen 400mg minimálne 3 ks za deň, mala príležitosť spoznať môjho kolegu, ktorý jej nalepil IceWave a v priebehu niekoľkých minút  boli jej bolesti preč. 

 

Silke Schaubhut, terapeut, Schopfheim

 

IceWave, Energy, Y - Age

Môj 10-ročný syn má v poslednom čase  po futbalovom tréningu silné bolesti v kolene a päte. Beh je potom pre neho dosť  obtiažny. Dala som mu na bolestivé miesta náplaste IceWave  - po ca. 10 sek. bola bolesť preč.  A teraz ako prevenciu bolesti som  vyskúšala nasledovné: Pred turnajom som mu nalepila Energy Enhancer Patches, s Glutathione a Carnosine. Po zápase  nemal žiadne bolesti a ani sa žiadne neobjavili. geniálne!


IceWave 

Moja mama má reumu a za vlhkého počasia cíti bolesti vo všetkých údoch ( od hlavy po päty). Keď mala silné bolesti nalepila som jej na chodidlá a na vnútorné strany lakťov IceWave náplaste a do jednej minúty bola takmer bez bolesti. Niečo úžasné! 

 

Elizabeth Funke, Physioterapeutin und Kinesiologin aus Reinfeld

 

Žena chorá na rakovinu

Dnes som mohla oslobodiť ženu ( okolo 40 rokov) s ťažkým ochorením na rakovinu od bolesti s LifeWave náplasťami. Stále opakovane zisťujem, že skutočne bolestivé prípady majú blokádu v spodine lebečnej a preto terapia nemôže prebehnúť bez nalepenia glutatiónu, väčšinou na 7. stavec - C7.

Moje zhrnutie : Vždy lepiť ICEWAVE ( náplaste na zníženie bolesti) spolu s náplasťou Glutathione. V stredu bude mať nanovo CHEMO a ja sa pokúsim zbaviť ju nevoľnosti...

Ďakujeme Direktorin Elisabeth Funke - Pfysioterapeutin und Kinesiologin

 


 

Biofotónové náplaste

 

Biofotónove náplaste - Dr. Veronika Königswieser

Tajomstvo biofotónových náplastí

Dr. Veronika Königswieser

 

Obnova a dorastenie chrupavky - spôsob lepenia

 

Glutatión - výsledky klinickej štúdie

 

Alergie - účinná a rýchla pomoc pomocou akupunktúrnych náplastí

 

100 % záruka vrátenia peňazí
Druckversion | Sitemap
© LifeWave Slovakia

Anrufen

E-Mail