LifeWave dostal DVA  USA - patenty!


V roku 2002, kedy vznikli prvé prototypy LifeWave náplastí, podal David Schmidt žiadosť o patentovanie svojho epochálneho vynálezu. Pre všetkých, ktorí to nevedia:

 

Bežne prebieha proces patentovania tak, že je podaná žiadosť pre udelenie patentu. Ten, kto túto žiadosť preveruje, ju najskôr odmietne a žiadateľ o patent musí podať žiadosť opätovne, pričom reaguje na námietky skúmajúceho patent. Proces samotný je veľmi prísny a môže trvať mnoho rokov.
Preto sme tak neobyčajne potešení a môžeme vám s radosťou oznámiť, že americký patentový úrad po 10-ročnom preverovaní LifeWave-technologie, vedeckého výskumu a klinických štúdií udelil dva patenty pre priekopnícku LifeWave technológiu nontransdermálnych náplastí – na základe presvedčenia,


že naša technológia je novodobá, legitímna a opiera sa o nezvratné vedecké informácie.


február 2014

viac info TU

 

DIPLOM " ZLATÁ INCHEBA" - na výstave SLOVMEDICA a NON-HANDICAP pre LIFEWAVE nontransdermálne náplaste

S veľkou radosťou oznamujeme svojim klientom a širokej verejnosti, že na odbornej výstave SLOVMEDICA a NON HANDICAP 26.-28.9. 2013  získali  LIFEWAVE NONTRANSDERMÁLNE náplaste

                     

                                      DIPLOM ZLATÁ INCHEBA

                                                      za

 

uvedenie na trh progresívnych technológií  pri podpore a udržaní zdravia.

 

Cenu udeľuje odborná komisia v zložení odborníkov z Lekárskej Univerzity UK a ďalších odborníkov a špecialistov menovaných INCHEBOU.

 


Anrufen

E-Mail