O nás: 

Sme sieť autonómnych, nezávislých distribučných partnerov v oblasti wellnesu a zdravia, a s ohľadom na tento trend sa venujeme tejto téme v našej každodennej práci.

 

Naša vízia:

Trénovať ľudí ( koučovať ich), aby chápali svoje zdravie ako svoju najcennejšiu komoditu  a podporovať ich na tejto ceste prostredníctvom inovatívnych produktov. 

Vzbudili sme vo Vás zvedavosť?

Ako budúci zákazník:

Kontaktujte prosím svojho osobného poradcu/LifeWave distribútora , alebo sa obráťte na nás, ak ho nemáte.

Váš poradca sa Vám rád bude venovať, aby osobne zodpovedal Vaše otázky.
Samozrejme bezplatne a nezáväzne.

 

Ako budúci LifeWave distribútor:

Kontaktujte prosím svojho osobného poradcu/ LifeWave distribútora. Urobte so svojim poradcom a spolu s nami prvé kroky na ceste k väčšej slobode a nezávislosti!
Ponúkame Vám kľúč k väčšiemu osobnému úspechu. Je jedno, či pritom myslíte iba na dodatočný príjem, alebo na začiatok novej kariéry s LifeWave . Staňte sa LifeWave partnerom a využite jeden z najväčších rozvíjajúcich sa trhov 21. storočia. 

Poradíme Vám  pri výbere vhodných náplastí a poskytneme Vám potrebné informácie. Sme v kontakte s lekármi, fyzioterapeutmi, ktorí úspešne používajú LifeWave náplaste v každodennej praxi.

 

Chceli by ste sa dozvedieť viac o našich LifeWave produktoch?


Radi Vám ďalej pomôžeme. Kontaktujte nás na tel. čísle +421 905 288 339 alebo použite náš  Kontaktný formulár.Načasovanie pre LifeWave je práve teraz

 

  •  LifeWave náplaste sú jedinečné na svete a nemajú konkurenciu na trhu;
  • Trh LifeWave náplastí je na Slovensku nový;
  • Vzhľadom k tomu, že LifeWave network je ešte iba krátko na Slovensku, môžete si pre seba zabezpečiť dobrú pozíciu a ťažiť z budúceho rastu siete.

 

Staňte sa LifeWave distribútorom


Členovia našej rodiny LifeWave na celom svete spoločne využívajú tieto jedinečné produkty a vytvárajú si dlhodobý reziduálny (hlavný alebo vedľajší) príjem.

Vytvorte si lukratívne podnikanie a postaráte sa o svoj dlhodobý príjem!

Ľudia sa podelia so svojimi príbehmi, ako im náplaste pomohli vyriešiť ich fyzické problémy a nájdu iných, ktorí ich túžia taktiež vyskúšať. 

Zavolajte , alebo nám napíšte.


0905/288 339  alebo  lifewave@lw-slovakia.com

 
Anrufen

E-Mail