Podpora pre Váš najdôležitejší orgán

 

                   s r d c e

zásobí vaše srdce špeciálnymi živinami, ktoré mu poskytnú vynikajúcu podporu pre jeho plný výkon. Theta Heart účinkuje na bunkovej úrovni, čím zabezpečí pre váš  najdôležitejší telesný orgán!* silné a prekypujúce zdravie.

 

Theta Heart  receptúra zahŕňa jedinečné prémiové živiny, ktoré podporujú funkciu srdca*. Je to patentovaný produkt  pre vaše srdce, a čo je najdôležitejšie, pri použití spolu s Theta Activate  sú viditeľné výsledky u väčšiny ľudí už počas niekoľkých minút po vypití!

 

Prečo je  Theta lepšie než iné doplnky ?

 

Pretože v dnešnej dobe je ťažké nájsť kvalitu, rýchlosť a efektívnosť  súčasne v jednom doplnku. Theta receptúry dodávajú všetky tri. Sú bezpečné, účinné a bez povzbudzujúcich prostriedkov. Iným doplnkom  na trhu  taktiež chýba systém transportu živín, takže nevidíte a ani nepociťujete výsledky  celé mesiace - ak vôbec. Theta receptúry  sú iné , pretože sú aktivované našim špeciálnym systémom transportu živín priamo do bunky ( Theta Activate - kvapky), čím pomáhajú ľuďom pocítiť  prvé výsledky už v priebehu niekoľkých minút.

čítajte viac o Theta activate

Výhody:

Tiamín prispieva k normálnej funkcii srdca

Magnézium prispieva k normálnej funkcii svalov

Riboflavín prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Biotín a zinok prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín

Žiadne umelé sladidlá, farbivá alebo konzervačné látky

Bez Theta Activate

Ako starneme, naše bunky sa stále zmenšujú, čím  je čoraz ťažšie živinám, ktoré užívame ako doplnok výživy preniknúť do vnútra bunky. Keď živiny nie sú schopné sa dostať do našich buniek, ich sila zoslabne a sú menej schopné dodať rýchle výsledky  a  zlepšiť celkové zdravie.  

S Theta Activate

 

Theta Activate je patentovaný  systém dopravy živín  navrhnutý tak, aby zvýšil absorpciu živín obsiahnutých v Theta receptúrach priamo do buniek  oveľa efektívnejšie  než  je to u typických doplnkov.