NOVÁ TECHNOLÓGIA SPÁNKU

My všetci sme zvyknutí na myšlienku, že musíme dať niečo do nášho tela (napr. vitamíny), aby sme zlepšili svoje zdravie. Kým správna výživa, voda a šport sú nutnými súčasťami zdravého životného štýlu, naše telo si ale naviac ešte vyžaduje nepretržitý tok energie.
Napríklad, náš mozog a nervy prenášajú elektrické signály na naše svaly, aby ich prinútili použiť v nich uloženú chemickú energiu k tomu, aby sa stiahli.

Už po celé tisícročia vieme, že určité špeciálne vlnové dĺžky svetla vyvolajú vnútri ľudského tela špecifické zmeny. Keď ideme na slnko tak určitá frekvencia svetla sa postará o to, aby naše telo produkovalo vitamín D.
Iná vlnová dĺžka svetla (UV) navedie naše telo k tomu, aby produkovalo melanín: tú chemickú látku, ktorá zapríčiní zhnednutie pokožky.
Silent Nights náplaste využívajú týchto poznatkov ku stimulácii akupunktúrnych bodov na našom tele za účelom zlepšenia toku energie, a tým na zabezpečenie spánku bez medikamentov už v prvý večer použitia náplaste
.

 

 

Ako dôležitý je spánok ?

 Strávime približne 8 hodín denne, 56 hodín týždenne, 240 hodín mesačne a 2,920 hodín ročne (jednu tretinu nášho života) SPÁNKOM. Štúdie o spánku ukazujú, že nedostatkom spánku trpí viac ako 70 miliónov ľudí v Spojených štátoch. To stojí zhruba 100 miliárd dolárov každý rok pri nehodách, účty za lekársku starostlivosť a stratu práce. (Štatistika z Brain Facts, Society for Neuroscience, 2002).

 

ĎALŠIE INFORMÁCIETU si pozrite miesta lepenia LifeWave náplastí SILENT NIGHTS