Regenerácia a  dorastenie chrupavky

máte bolesti, či dokonca hrozí  vám operácia?

1/

 

 cca 60 ročný pán už dlhodobo trpel na bolesti oboch kolien. Doporučila som mu lepiť náplaste podľa doporučenia p. Schmidta. Začal najprv s jedným kolenom a to pravým. Mesiac lepil Aeon z  vnútornej strany a Glutation z vonkajšej strany kolena na body, ktoré boli zároveň veľmi citlivé na stisk. Po mesiaci koleno prestalo úlne bolieť a tak si objednal ďalšie balenie aj pre ľavu nohu.

 

2/

Pani cca 58 ročná, silnejšia s opuchom nôh a kolien, s bolesťami ľavého kolena, ktorá sa pripravovala na púť a mala obavy, že to nezvládne. Po lepení Aeonu na vnútonú stranu kolena a Glutationu na vonkajšiu stranu dva týždne pred odchodom a potom ešte počas zájazdu, zvládla pani aj ťažké výstupy na pútnu horu  aj cestu autobusom viac ako 1000 km.

 

Ďakujeme Ľubke Brindzovej z Dubnice

 

3/

Skúsenosť - kolená - bolesť - opotrebovanie

 

Svojmu 88 ročnému otcovi som lepila podľa protokolu lepenia - náplasť Aeon z vnútornej a Glutathione z vonkajšej strany kolena. Každé ráno nanovo, a otec je teraz neuveriteľne šťastný, pretože tomu vlastne vôbec od začiatku neveril. Naplánované je lepiť podľa protokolu 4 týždne . Po 2 týždňoch už mohol pri stúpaní do schodov klásť jednu nohu pred druhou. Predtým, keď stúpal po schodoch, dal ľavú nohu na schod a druhú prisunul. Povedal, že má pocit, že sa v kolene niečo uvoľnilo. Očividne telo samo vytvára chrupavku, pričom koleno môjho otca podľa klasickej medicíny už pred 10 rokmi bolo nefunkčné. Výsledok po 2 týždňoch považujem za fantastickýl!

 

Ďakujeme za zdieľanie osobnej skúsenosti Marlen z Nemecka

 

LifeWave - Patentovaná technológia nontransdermálnych náplastí -

 

už po 2 týždňoch lepenia náplastí - výrazná úľava, po 4 týždňoch sa zobudíte úplne bez bolesti, ohnete kolená, čo ste predtým dokázali iba so zaťatými zubami.

Veľa skúseností, pozitívne hodnotenia.

bez liekov a ich vedľajších účinkov, viac informácii:

 

LifeWave poradca a distribútor:
LifeWave Slovakia  , 0905 288 339

Renata Smolkova
lifewave@lw-slovakia.com
www.lw-slovakia.com

aj na dobierku - jednoduché použitie