Zaujímavé fakty o kolostre

  • hovädzie kolostrum – živina, o ktorej vedecké dôkazy  naznačujú, že prináša neuveriteľné množstvo zdravotných prínosov pre celé telo. Kolostrum / mledzivo v  našej Theta One -  receptúre  nie je iba super potravinou extra triedy, ale obsahuje aj širokú paletu imunoglobulínov, inzulínu podobný  rastový hormón (IgF-1), transformujúci rastový hormón a veľa ďalších živín, ktoré sa v bežnom mlieku nenachádzajú. 

Dr. Robert Preston z medzinárodného inštitútu  Nutritional Research to sformuloval asi najlepšie:

"Kolostrum je tak bezpečné, že príroda ho poskytla ako prvú výživu dojčatám. Ťažko si možno predstaviť jedlo, ktoré je prírodnejšie alebo prospešnejšie. " 

 

Zaujímavé fakty o kolostre,ktoré možno ešte nepoznáte:

  • Kolostrum poskytuje viac ako 100 krát toľko imunoglobulínov než  bežné mlieko1
  • Najvyššia kvalita kolostra je v práškovej forme1
  • Kolostrum by sa malo užívať na lačný žalúdok zmiešaný s vodou, aby bolo minimalizované poškodenie žalúdočnou kyselinou1
  •  Hovädzie kolostrum má rovnakú štruktúru ako prírodné kolostrum, ktoré produkuje človek2
  •  Hovädzie kolostrum je až 40 krát bohatšie na imunitné faktory ako ľudské kolostrum2 
  • Hovädzie kolostrum človek používa už celé tisíce rokov3 

Je mnoho dôvodov prečo užívať kolostrum ako výživový doplnok.

 

Theta One to je revolučná receptúra od LifeWave, ktorá obsahuje

                   kolostrum v top kvalite spolu s ďalšími dôležitými živinami

 

Ako starneme, stáva sa čoraz ťažším pre naše bunky, aby absorbovali živiny. Theta One je dokonalým  doplnkom pre boj s dôsledkami starnutia! Theta One podporuje štíhlejšie, zdravšie a silnejšie telo a podporuje celkové zdravie.

 

Do 30 - tky produkuje väčšina ľudí už iba 20 % maximálnej hodnoty rastových hormónov. Niektorí ľudia sa rozhodnú pre hormonálnu substitučnú terapiu s ľudskými hormónmi, ktoré sú iba na lekársky predpis, neuveriteľne drahé a spravidla musia byť podávané injekčne.

 

Výhody rastového hormónu sú obrovské, medzi ne patria účinky proti starnutiu, zlepšenie svalovej hmoty, zníženie telesného tuku. Je to  v kolostre práve  IGF-1, ktorý je zodpovedný za mnoho výhod.

 

LifeWave - kolostrum je oveľa účinnejší v porovnaní s kolostrom – výživovými doplnkami, ktoré sú k dostaniu na trhu (okrem mnohých iných dôvodov)  je to práve naša vlastná Theta One receptúra, ktorá enormne zvyšuje účinnosť kolostra, ako aj  vďaka nášmu systému dodávania živín - Theta Activate, ktorý pomôže telu vstrebať živiny ešte rýchlejšie. 

 

1 Dr. Jockers David, “The remarkable health benefits of colostrum” (Die bemerkenswerten gesundheitlichen Vorteile von Kolostralmilch)

2 Center for Nutritional Research, “The Colostrum Miracle—Too Good to Be True?” ("Das Kolostral-Wunder - Zu schön, um wahr zu sein?)

3Heinerman, John, Ph.D., Center for Nutritional Research (1999) “Fascinating Colostrum: An Ancient Food for Modern Time” (Faszinierende Kolostralmilch: Ein uraltes Nahrungsmittel für die moderne Zeit)

 

 

 

 

Ako stárneme, stáva sa  čoraz ťažším pre naše bunky, aby absorbovali živiny. Theta One je dokonalým doplnkom pre boj s dôsledkami stárnutia! Theta One podporuje štíhlejšie, zdravšie a silnejšie telo a podporuje celkové zdravie.

 

Dve prestížne ocenenia pre Theta One a Theta Activate

Organizácia  DSA udelila LifeWave dve ceny  ETHOS Awards za jej  Theta One/Theta Activate výživové receptúry : Ocenenia: the Product Innovation Award  v kategórii  Wellness a top-level Product Innovation Award.

 

Toto uznanie je založené na vedecky pokročilej kombinácii Theta živín a priekopníckeho systému  dodania živín, ktoré produkujú výsledky v priebehu niekoľkých minút po použití. 

 

 

Patentovaná technológia

LifeWave je  veľmi hrdé, že môže oznámiť svojim členom a zákazníkom , že v januári 2015 získal od patentového úradu patenty pre :

 

         CORSENTIALS

           THETA ONE

           THETA ACTIVATE

 

  Viac : http://lifewave.com/usa-en/awards.asp