Trojitý Účinný Systém   Triple Action System

 

Náplasť + nápoj z Theta One + Theta Activate

Y-AGE AEON         THETA ONE         THETA ACTIVATE

 

 

Účinky pocítite už v prvých dňoch:


Štíhlejšie a pevnejšie telo
Mladá, žiarivá pokožka
Podpora imunitného systému
Zníženie stresu podmieňujúceho starnutie

 

 

Video so slovenským prekladom

 

CORSENTIALS system sa skladá z LifeWave exkuzívnej technológie, ktorá vám zabezpečí zdravie vďaka dodaniu veľmi účinných zložiek , ktoré nenájdete v žiadnom inom solo produkte.

Tento systém je podkutý vedeckým výskumom a klinickými skúškami, ktoré zahrňujú:

  • zníženie stresu v tele
  • overené zníženie zápalu
  • žiadne škodlivé chemikálie
  • Colostrum,zdroj IgG (immunoglobulin G)
  • Vitamin B6, ktorý prispieva k regulácii hormonálnej aktivity
  • Vitamin B6, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
  • Systém rýchleho aktivovania živín pre dosiahnutie rýchlych výsledkov

 

Tešiť sa dobrému zdraviu by malo byť jednoduché. Keďže CORSENTIALS je komplexný systém,  veľmi ľahko ho môžeme používať, revolučný nový spôsob na zlepšenie a dosiahnutie optimálneho zdravia. 

 

Všetky ingrediencie sú prírodné. V dôsledku čoho absolútne žiadne chemické látky nevstúpia do tela!

 

Všetko sa to začína našou vlastnou patentovanou nontransdermálnou technológiou náplastí. Náplasť  Y-Age Aeon bola  overená  mnohými klinickými skúškami na redukciu stresu v tele. Vzhľadom k tomu, že stres je hlavnou príčinou starnutia, Y-Age Aeon napomáha podporovať celkovú bilanciu zdravia prostredníctvom zníženia stresu. Výsledky sa dostavia rýchlo a je bezpečný pre dlhodobé používanie.

 

CORSENTIALS - patentovaná výživová technológia, obsahujúca Theta One a Theta Activate. Theta Activate ( kvapky, ktoré sa pridávajú do nápoja) je náš špeciálny systém rýchleho dodania živín, pričom viac ako  90% testovaných ľudí pocítilo účinky produktov už v priebehu niekoľkých minút po použití. 

 

Systém CORSENTIALS poskytuje prínos  celému telu prostredníctvom profilu celej " elektrárne" živín.

  ŽIVINY v Theta one

VÝHODY

40% IgG frakčné mledzivo- Colostrum

Super potravina prémiovej kvality

Širokospektrálne imunoglobulíny

Obsiahnuté v kolostre

Na prolín bohaté peptidy

Obsiahnuté v kolostre

inzulínu podobný rastový faktor (IgF-1)

Obsiahnuté v kolostre

Transformujúci rastový faktor

Obsiahnuté v kolostre

Kyselina sialová

Obsiahnuté v kolostre

Nukleotidy

obsiahnutý v kolostre

Dve formy L-Argininu

známe prekurzory oxidu dusnatého

Draslík

základný elektrolyt nevyhnutný pre stovky funkcií

Extrakt bobúľ Goji

 

Výkonná zložka s anti-aging vlastnosťami

 

Oxid kremičitý

nevyhnutný pre žiarivú pleť, vlasy, nechty a spojivové tkanivo

 

 

Výhody CORSENTIALS

REDUKCIA STRESU A PODPORA IMUNITNÉHO SYSTÉMU

Vedci dnes už vedia, že s t r e s   je príčinou starnutia  číslo jedna. Stres môže byť i príčinou vašej väčšej náchylnosti na ochorenia a spôsobiť oslabenie imunitného systému. CORSENTIALS vám poskytne výkonné riešenie v tejto ťažkej bitke so stresom. Y-Age Aeon zníži stres vo vašom tele do niekoľkých minút po nalepení. V kombinácii s podporou imunitného systému, zvýšenou antioxidačnou aktivitou a extraktom z bobúľ goji (super ovocie  ocenené pre jeho výhody v boji so starnutím: majú vyššiu ochrannú účinnosť ako čučoriedky, granátové jablká a maliny),

CORSENTIALS obsahuje špičkové 40% IgG frakčné kolostrum, imunoglobulíny, peptidy, rastové faktory, kyselinu sialovú, nukleotidy, prekurzory oxidu dusnatého, SOD a draslík, ktoré všetky pomáhajú posilniť prirodzenú obranyschopnosť nášho tela.


ŠTÍHLEJŠIE A PEVNEJŠIE TELO

Takmer každý človek na tejto planéte usiluje o štíhlejšie a pevnejšie telo. CORSENTIALS poskytuje inzulínu podobný rastový faktor IGF-1 (je známe, že podporuje nárast svalovej hmoty), dve formy L-arginínu (rastový hormón a prekurzory oxidu dusnatého) a draslíka (chráni hladiny HGH). Táto synergicky vytvorená zmes sa neníjde v žiadnom inom produkte na súčasnom trhu.

MLADISTVÁ, ŽIARIVÁ POKOŽKA

Skutočne krásna a zdravá pleť má prísť zvnútra, a je závislá od živín, ktoré dodáte svojmu telu. CORSENTIALS využíva pôsobenie oxidu dusnatého, rastových faktorov a oxidu kremičitého, ktoré pomôžu vašej pleti vyzerať mladistvo a žiarivo.

 

ZNÍŽI ZÁPALY

 

Výskum stále viac naznačuje, že chronický zápal prispieva k takmer každému vážnemu ochoreniu. Zníženie zápalu môže byť kľúčom k dlhodobému zdraviu. Vďaka použitiu infračerveného zobrazenia, náplasť Y-Age Aeon  preukázala zníženie zápalu v priebehu 10 minút po použití.
Extrakt z goji bobúľ je v receptúre Theta One

AKTIVOVANIE ŽIVÍN PRE RÝCHLE DOSIAHNUTIE VÝSLEDKOV

Theta activate

Theta activate je nový a patentovaný systém na rýchle dodanie živín priamo do bunky. Viac ako 90% osôb, ktorí testovali Theta produkty, pocítili vďaka Theta Activate ich účinky už do niekoľkých minút po použití. Ďalšou výhodou je, že  Theta One poskytuje dávku vlákniny (živiny) a draslíka (minerál), ktoré nie sú takmer vôbec zastúpené v bežnej výžive: obe látky prispievajú k prekypujúcemu zdraviu.

 

 

Návod na použitie                   Vyberte si    Corsetials výhodné balíky

 

SKÚSENOSTI S CORSENTIALS

 

Kirsten Bune Rasmussen 

Pijem Corsentials môj 15. deň. Predtým som trpela bolesťami v mnohých kĺboch a mala som napuchnuté nohy, čím som veľa trpela v minulosti. Teraz sa cítim výborne - som štíhlejšia ( - 6 cm okolo pása), pozitívna a oveľa aktívnejšia vo svojom voľnom čase.

 

Mejbritt Ræbild ChristensenMejbritt Ræbild Christensen

Dve z mojich detí a ja používame Theta ONE s veľkým úspechom. Iba po dvoch dňoch moja 17. ročná dcéra pocítila na svojej pleti, že sa stala jemnou a hebkou. Môj syn sa cítil silnejší a sviežejší a ja som pocítila efekt po prvej fľaši. Mám boľavý bedrový kĺb a naraz ma už nebolel – nekrívala som. Užívame Theta ONE každý deň, pretože znamená pre nás veľkú zmenu. Srdečné pozdravy a poďakovanie

od Mejbritt Ræbild, Denmark

 

Don DavisonDon Davison

Po 3 týždňoch užívania Corsentials, som o 4 kg ľahší . Pijem Corsentials namiesto raňajok a môj apetít je pod kontrolou. Libido je silné, pleť vyzerá zdravšie, lepšia energia a ja som naplnený úžasom!

 

Maybrith DoestMaybrith Doest

 

Dnes je 5. deň čo používam  Corsentials. Cítim veľkú zmenu vo svojom tele – ktorá sa ťažko popisuje. Ale som ŠTASTNÁ mám toľko energie, cítim novú miazgu amotýle v žalúdku! Spím v noci ako dieťa cítim veľký optimizmus počas celého dňa.!  Vďaka za tento fantastický produkt. Teším sa na výsledky po mesiaci užívania Corsentials

 

Dawn Barraco

Dawn Barraco

7 dní každý deň užívam Corsentials a je to ÚŽASNÉ,  aké rýchle sú výsledky. Stratila som na váhe  4.5 lbs , celé telo ožíva a moja myseľ je čistá a môj zrak sa zdá byť lepší.  Cítim veľký rozdiel, zbožňujem to

 

Pascal Fleurisson

   Pascal Fleurisson

Vyskúšal som po 1. krát Corsentials v Lyone, ako všetci distribútori a pozvaní, sme to spolu testovali a potom sme si dali  prestávku. Ohromujúce, keď sme sa vrátili späť do predvádzacej miestnosti počas   konferencie som videl lepšie na obrazovku bez mojich okuliarov. Neuveriteľné, ale pravdivé. Rozhodol som sa  samozrejme pokračovať ( po návrate domov), objednal som si  MAINTENANCE ( balík) na  6 mesiacov  pozn. najvýhodnejšia ponuka*   a v tejto chvíli môžem potvrdiť hlasne a jasne, že tento  t r i p l e  systém ( trojitý systém)  je dar z nebies. Všetky naše referencie, čo sú tu, sú  len odporúčanie, aby ste urobili   výborné rozhodnutie, menovite: skúste to, prosím! Pascal (Preložené cez Bing

 

 

Viac skúseností na : https://www.facebook.com/LifeWaveHQ

 

 

Mirka M. Žilina

Po dvoj ročnom trápení s chronickou únavou, depkami a bolesťami som sa dostala k pani Renátke zo Žiliny cez priateľku Aďku, ktorá mi poradila a podala pomocnú ruku,.A skutočne, ako som začala s užívaním Corsentials ráno na lačno a k tomu náplaste AEON a ENERGY konečne som začala opäť normálne fungovať, vládzem, necítim žiadnu únavu, ani depresie, mám chuť do života a na noc si dávam pravidelne SILENT NIGHTS a spím ako bábätko, čo pred tým bolo pravidlo o 2,30hod hore a nie a nie zaspať. Je to úžasná vec!!! A ešte musím sa podeliť s neskutočnými výsledkami ohľadne alergie. Začiatkom týždňa 2.3.14 som bola bez hlasu, išlo ma zadusiť, na prieduškách mi pískalo, v noci som si musela dávať spray na alergiu a mala som neskutočné stavy. Začala som na odporúčanie pani Renátky lepiť ICEWAVE na priedušky a Glutation na potlačenie dráždivého kašľa a úľava sa dostavila po hodine nalepenia náplastí. Lepila som ďalšie dni a aj dnes a poviem Vám, druhý deň som bez liekov do nosa proti alergii a spreju na pískanie priedušiek. Je to neskutočné a úžasné. Radšej investovať do takto účinnej terapie, kde človek až sám na sebe si odskúša a zistí, že to zaberá, ako pchať peniaze na lieky, ktoré sú v súčasnosti naozaj drahé a keď si reálne zrátam náklady na liečbu počas roka a počet ochorení, tak NENI O ČOM. :-)

 

 

 

 

Otázka na Davida Schmidta

vedec a a vynálezca LifeWave výživovej technológie:

"Skutočne by som rada vedela, či môžu profesionálni športovci užívať Theta One bez strachu, že zlyhajú pri dopingovej skúške. Všetci športovci sa nato pýtajú, a my si potrebujeme túto otázku vyjasniť.

 

 Urobili sme veľké množstvo  skúšok a testov na túto tému a zistili sme, že v Theta One sa nenachádzajú žiadne zakázané látky, nachádzajúce sa na zozname  NCAA, WADA (World Anti-Doping Agency) popr.. IOC (International Olympic Committee). Hovädzie kolostrum je  známe vlastne  ako    "silné" mlieko a preto je hovädzie kolostrum  tiež legálny povolený doplnok výživy.  

 Odkaz: http://www.colostrumresearch.org/Study/S039_Sports%20Dietry%20Supplements%20Update.htm

Zistíte, že  listina  IOC obsahuje IGF-1 ; ale náš ThetaOne produkt neobsahuje syntetický  IGF-1, iba kolostrum.  IGF-1 sa prirodzene tvorí počas tráviaceho procesu.  Kolostrum je povolené od IOC. V skutočnosti bolo mledzivo ( kolostrum) veľmi dobre zdokumentované na Olympijských hrách.  

 

NA Olympijských hrách v roku 2000 austrálsky olympijský tím  získal 16 zlatých medailí, celkovo 58 medailí, čo bolo výnimočne vysoké číslo na takú malú krajinu v porovnaní s inými krajinami, zúčastnených na OH.Austrálčania  tvrdili, " rozdiel bol  v ich  rozsiahlom nasadení doplnkov s kolostrom počas tréningov."

 

Tu je  zoznam zakázaných látok  od WADA na rok 2014 pre Vaše info :

http://www.wada-ama.org/Documents/World_Anti-Doping_Program/WADP-Prohibited-list/2014/WADA-prohibited-list-2014-EN.pdf

 

Tieto pokyny a odkazy jasne ukazujú, že  Theta One predstavuje pre športovcov 

b e z p e č n é   používanie!